Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

belli belii :KK60:
:KK1: :KK1: :KK60:

aa geçmiş olsn cnmm :26:
gülmee lann :KK4:
Kızçelerim,doktora gttim:KK43:
Solunum yetmezliği var didi:KK4:
:KK53::KK53::KK53: solunum yetmezliğimi nassı yaneee:44:
kız bende cesıt cesıt sapkalrım var takarım cok severımde sacımı tepeden topladıgım vakıttt takamıyorum :KK43: kı sıksıkda topluyorum öle sacım cok cabk yaglandıgı ıcın:KK43: ondn dedımm gorunmeyen kulaklık lazm beneeee:KK43: :KK30::KK30:
ben topluyamıyorum saçımı öyle ya başımı ağrıtıyo toka..
hergün yıkayıp çıkıyorum bende napim. baş ağrısını çekmektense hergün yıkayıp çıkmak daha iyi :KK31:

kim yazmış nereye yazmış ne yazmış:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ne nerde lennnnn:KK30::KK30::KK30:
sevgii git yatt uyuuu yawrum senn :KK49:

hergün yıkayıp çıkıyorum bende napim. baş ağrısını çekmektense hergün yıkayıp çıkmak daha iyi :KK31:

Kronik bronşit:26:

yoğ ilaç,bde ben feci öksürüom :KK43: gece 10 defa kalktım öksürmekten:KK43:

bi bak suna ya kendine iyi bakcen o zamannnnnn:KK4::KK4:

çalışıyomm ben nasıl uyuymmm ki allam yareppim:KK43::KK43:
gidimm miiiiiiii dişimi sıkıp gidim mi söyle büyük insan:KK43::KK43::KK43::KK43:

yaaa bir zaman bi konu vardı eşime onu istediğimi nasıl söylesem falan diye biri de yazmıştı ki yi bini recep öp bini recep deyin , diye ahaahah onu diyorum :KK60:

:KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::26:
ahahahahaha :KK60: :KK60: :KK60:
te alam bu insanlar iyice kafayı yemiş zıvanadan cıkmışş beyauuuu:KK53::KK53::KK53:

gidimm miiiiiiii dişimi sıkıp gidim mi söyle büyük insan:KK43::KK43::KK43::KK43:

te alam bu insanlar iyice kafayı yemiş zıvanadan cıkmışş beyauuuu:KK53::KK53::KK53:

ahaahah ne gülmüştüm :KK60:

dün sana bişey demiştim görmedin biri vardı nicki : uzumyerkenboguldum çook gğlmiştüm len :KK60:

soğuk almştım:KK43:
gittim kan testi istedi,akciğer filmi istedi,sorular sordu ivit ivit dedim:KK43:
ilaç verdi,kronik bronşitt yani solunum yetmezliği dedi:KK43:
iyi bakılmazsa zatürre=ölüm:KK17:
allah korusun yaaa benımde allerjık astımımm varda ondn sordum :KK43: solunum testımı yaptılr dıye bende testımı yenıletmem lazımda:KK43:

gecms olsun dıkkat et

kızzz cok uzun saclarımya hergun yıkarsa olurum benn hem saclrım cok yıpanır hemdeee boynum tutlr ztn kurtma makınasınıda sevmımmm :KK43::KK43: ofyaa hemde kısa sacda sevmımm nocak bu halım bılmemmm sapka takmaya bayılıyorum sabah yıka cık sapka tak cıkr bı bakmssn yaglanıyor nasıl sac bılmemm:KK43::KK43::KK31:

Ewet cewap weriyorum, sık dişlerini kopsun tellerinn :KK53:
Kronik bronşit:26:
geçmiş olsun dikkat kendine, zatureye çevirmesin, nerde üşüttün bu kadar yawrum senn :26:
şimdi gülmekten ölücen kalıcan başıma lann :KK4:

bakıyon da ondan mı hastsın len düdükk gel bakım buraa:94::94::94::94:

gördüm gördümm biliyomm onu
hatta eğer boguldusa ordaki kim hayalet mi lan demştimm:26::26:
:KK60: :KK60: :KK60:
senin kollarına bırakıyom kendimi:KK52:
allah korusun yaaa benımde allerjık astımımm varda ondn sordum :KK43: solunum testımı yaptılr dıye bende testımı yenıletmem lazımda:KK43:

gecms olsun dıkkat et

kızzz cok uzun saclarımya hergun yıkarsa olurum benn hem saclrım cok yıpanır hemdeee boynum tutlr ztn kurtma makınasınıda sevmımmm :KK43::KK43: ofyaa hemde kısa sacda sevmımm nocak bu halım bılmemmm sapka takmaya bayılıyorum sabah yıka cık sapka tak cıkr bı bakmssn yaglanıyor nasıl sac bılmemm:KK43::KK43::KK31:
Sağol canım:KK24:

geçmiş olsun dikkat kendine, zatureye çevirmesin, nerde üşüttün bu kadar yawrum senn :26:

Ben kucuklugumden beri kronik öksürügüm vardı hep iyi bak falan dedi doktorlar bakmadın ilaç içmedim içiyom diye balkondan atıyodum:26:
öyle öyle bronşite döndü:26:

o değil de
ben aşkın kitabını hazırlemek istiyo hani şu altta olan var ya
ama dogum gününe mi hazırlazam yıl dönümümüze mi aralarnda 1 ay var napım la bennnn:KK28::KK28::KK28:
senin kollarına bırakıyom kendimi:KK52:

Sağol canım:KK24:

ahaaa:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: nihhohhohohhoooooo:KK76::KK76:
cesaretine hayran kaldım muczumm gel gel hiç acımıcakk :KK60: :KK60:

X