Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

tarzına ........
anladın sen

sıkıyorsa devamını getir senee
bizim 2 ay sonra yıl dönümümüz lannnnn
bu kitap fikri cok güzel
sen napiyon

evde dustu lennn bozuldiii kim bilir ne kadar tutacak tamiri ne yapacagumm :85::104::118:

iyi olmuş size
sizmisiniz gidip en lüküs telefonlar alannn bizim telefonlarla dalga gecenn hııı
nereleri gezdin anlat bakım
eğer masrafı coksa yaptırma bence

Son düzenleme:

akıllı telefon alırsanız öyle oluur
benimki gerizekalı ama nerelerden düştü bişi olmadı

yaa zaten kac kere kotu dustu bissey olmamisti simdi hafif bir dusmeyle boyle oldu birikti birikti simdi tepki verdi demek bohuu :85: babama desem yaptirirdi ama mesajlarim kayitli seyl;erim hep icinde kaldi kendim tamire vermem lazim mecburenn

evet güzel ben daha hangi saati alcağıma karar veremedim doğum gününde
bi el at kankaa
yaa zaten kac kere kotu dustu bissey olmamisti simdi hafif bir dusmeyle boyle oldu birikti birikti simdi tepki verdi demek bohuu :85: babama desem yaptirirdi ama mesajlarim kayitli seyl;erim hep icinde kaldi kendim tamire vermem lazim mecburenn
kendn ver tehlikeye atmaya gerek yok

ne kadar tutar bilmiyorum insallah cok tutmazz yoksa yandumm kim dalge gectii bee dayimlara gittik yaa gezmedim pekk

merwiii :100::123:

bi el at kankaa

aynen bosuna param gidecek puuu

bi el at kankaa

bencede iyi fikir yıl dönümüne acaip uyuyoo dimi lennnnnnn
atımmmm ellll koy bakım resimlerini bende saat alırım herhalll
ne kadar tutar bilmiyorum insallah cok tutmazz yoksa yandumm kim dalge gectii bee dayimlara gittik yaa gezmedim pekk

merwiii :100::123:

aynen bosuna param gidecek puuu

bencede kendin yaptır o zamannn tehlikeye atma napcen verecen artık mecbur
şimdi telefon hiç çalışmıyo muu seninkilen nasıl konuşuyonuz:26::26::26::26::26:

benimki burda olsaydim yaptirirdimm dedi param da yok ne olacak bilmiyorum
evde eski telefon vardi ona taktim simdilik onu kullaniyorum ; telefon aciliyoda basmiyo ekrani

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…