Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

maalesef teyze oglu..
bende onun yaptıgını yapıyorum artık lafı sayıyorum esım gelıncede hıcbırsey yokmus gıbı davranıyorum nasıl sınır oluyor hırsından catlayacakk

aynı evde yaşıyorsanız çok zor yaaa

ayh sorma valla kan beynime gitmez oldu lann
Neyse kızlar ben şimdi cıkıyom annem geliyor zaar cagrı atyıo
aramıyo fakir insan
görüşürüz akşam öptümmmm uslu durunnn iyi sohbetlerr

görüşürüz pye pyeee

senlede konuşurum ayıp ettinn

herşeyi tek tek anlatıcan bana

hosgeldın.. rutbendekı yazı cok hosuma gıttı
HoşbuldummTanışalım,sizi tanımıyorum
ben superisii,namıdeğer çılgın muzdoğunun güzel şehirlerinden birinde yaşıyorum,oralıyım
18 yaşındayım üniversiteye hazırlanıyorum
Bazen dur demeyi bilmek gerek öküzlere
muhabbetin dibine vuruyorzz
Benimle de vurun
Az önce sinemadan geldim hükümet kadını izledim
keyfim yerinde gülücükler saçıyom

banada yolla o keyiflerdeen

​evım ayrıydı bazı nedenlerden dolayı aynı evı paylasmak zorunda kaldık maalesef off

o zaman inş en kısa zamanda evleri ayırsınız
böle hayat geçmez valla. her konuda yardımcı olursunuz ama ayrı evlerde durmakta fayda var

çok eğlenceliymiş ama dinlemesi yaa
hep gel burayaa

bide yaşaması var ama

bende istiyorum gülücük

bende gazıanteplıyım esımın ısınden dolayı mersınde yasıyorum 26 yasındayım ıkı oglum var bırı 2bucuk yasında bırıde 4 bucuk aylık herseylerı aynı anda oluyor cook zor.
sen nerelısn cnm

o zaman inş en kısa zamanda evleri ayırsınız
böle hayat geçmez valla. her konuda yardımcı olursunuz ama ayrı evlerde durmakta fayda var

bide yaşaması var ama
insallah senın dedıgın gıbı ayrılır ev yoksa ben esımden ayrılmak zorunda kalacagım
​afıyet olsun bcm

bende istiyorum gülücük
Keri ablaaa,ben seni her gördüğümde gülüyom valla,alınma ama lütfen,çok sempatiksin

sinamya gitmeyeli yıl olmuşşş
onu farkettim şu an
İhmal etme gıız,git az değişiklik olur
Ben nereli oldugumu ve ismimi vermiyorum burda,abla diyeyim size o zaman,doğuluyum,ve doğuda yaşıyorum
aa ne güzel,allahım sizlere bağışlasın

saol cnm ama cok zor ya ıkısı aynı anda acıkıyor aynı anda kaka yapıyorlar bırde esım o cocuktan beter.. rabbım bırde bana bır kayınpeder vermıs basa bela calmadan oynuyorum o yuzden

saol cnm ama cok zor ya ıkısı aynı anda acıkıyor aynı anda kaka yapıyorlar bırde esım o cocuktan beter.. rabbım bırde bana bır kayınpeder vermıs basa bela calmadan oynuyorum o yuzden
Beraber olmaları daha iyi bence,ben ve kardeşim arasında 7 yaş var,keşke diyorum yaşlarımız yakın olsaydı da arkadaş gibi olsaydık
Ooo allah yardım etsin o zaman size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…