Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

maalesef teyze oglu..
bende onun yaptıgını yapıyorum artık lafı sayıyorum esım gelıncede hıcbırsey yokmus gıbı davranıyorum nasıl sınır oluyor hırsından catlayacakk
:KK52:

aynı evde yaşıyorsanız çok zor yaaa :KK14:

ayh sorma valla kan beynime gitmez oldu lann:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
Neyse kızlar ben şimdi cıkıyom annem geliyor zaar cagrı atyıo
aramıyo fakir insan
görüşürüz akşam öptümmmm uslu durunnn iyi sohbetlerr:KK19::KK19::KK19:

görüşürüz :KK3::KK3::KK3: pye pyeee

senlede konuşurum ayıp ettinn :KK9:

herşeyi tek tek anlatıcan bana :KK53:

hosgeldın.. rutbendekı yazı cok hosuma gıttı:KK14:
Hoşbuldumm:KK8:Tanışalım,sizi tanımıyorum:KK9:
ben superisii,namıdeğer çılgın muz:KK53:doğunun güzel şehirlerinden birinde yaşıyorum,oralıyım:KK53:
18 yaşındayım üniversiteye hazırlanıyorum:KK53:
Bazen dur demeyi bilmek gerek öküzlere :KK47:
muhabbetin dibine vuruyorzz :KK51:
Benimle de vurun:KK53:
Az önce sinemadan geldim hükümet kadını izledim:KK53:
keyfim yerinde gülücükler saçıyom:KK53:

ben superisii,namıdeğer çılgın muz:KK53:doğunun güzel şehirlerinden birinde yaşıyorum,oralıyım:KK53:

banada yolla o keyiflerdeen

​evım ayrıydı bazı nedenlerden dolayı aynı evı paylasmak zorunda kaldık maalesef off

o zaman inş en kısa zamanda evleri ayırsınız
böle hayat geçmez valla. her konuda yardımcı olursunuz ama ayrı evlerde durmakta fayda var :KK14:

çok eğlenceliymiş ama dinlemesi yaa :KK1:
hep gel burayaa :KK53:

bide yaşaması var ama :KK9:

bende istiyorum gülücük :KK24:

bende gazıanteplıyım esımın ısınden dolayı mersınde yasıyorum 26 yasındayım ıkı oglum var bırı 2bucuk yasında bırıde 4 bucuk aylık herseylerı aynı anda oluyor cook zor.:KK14:
sen nerelısn cnm:KK31:

o zaman inş en kısa zamanda evleri ayırsınız
böle hayat geçmez valla. her konuda yardımcı olursunuz ama ayrı evlerde durmakta fayda var :KK14:

bide yaşaması var ama :KK9:
insallah senın dedıgın gıbı ayrılır ev yoksa ben esımden ayrılmak zorunda kalacagım:KK34:
​afıyet olsun bcm

bende istiyorum gülücük :KK24:
Keri ablaaa,ben seni her gördüğümde gülüyom valla,alınma ama lütfen,çok sempatiksin:KK16:

sinamya gitmeyeli yıl olmuşşş :KK53:
onu farkettim şu an
İhmal etme gıız,git az değişiklik olur:KK23:
bende gazıanteplıyım esımın ısınden dolayı mersınde yasıyorum 26 yasındayım ıkı oglum var bırı 2bucuk yasında bırıde 4 bucuk aylık herseylerı aynı anda oluyor cook zor.:KK14:
sen nerelısn cnm:KK31:
Ben nereli oldugumu ve ismimi vermiyorum burda,abla diyeyim size o zaman,doğuluyum,ve doğuda yaşıyorum :KK53:
aa ne güzel,allahım sizlere bağışlasın:KK54::KK55:

Keri ablaaa,ben seni her gördüğümde gülüyom valla,alınma ama lütfen,çok sempatiksin:KK16:

İhmal etme gıız,git az değişiklik olur:KK23:

Ben nereli oldugumu ve ismimi vermiyorum burda,abla diyeyim size o zaman,doğuluyum,ve doğuda yaşıyorum :KK53:
aa ne güzel,allahım sizlere bağışlasın:KK54::KK55:
saol cnm ama cok zor ya ıkısı aynı anda acıkıyor aynı anda kaka yapıyorlar bırde esım o cocuktan beter.. rabbım bırde bana bır kayınpeder vermıs basa bela calmadan oynuyorum o yuzden:KK53:

saol cnm ama cok zor ya ıkısı aynı anda acıkıyor aynı anda kaka yapıyorlar bırde esım o cocuktan beter.. rabbım bırde bana bır kayınpeder vermıs basa bela calmadan oynuyorum o yuzden:KK53:
Beraber olmaları daha iyi bence,ben ve kardeşim arasında 7 yaş var,keşke diyorum yaşlarımız yakın olsaydı da arkadaş gibi olsaydık:KK43:
Ooo allah yardım etsin o zaman size:KK53::KK53:

X