Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

afiyet olsunn
evliyim iki aglum var biri 2bucuk yasında biride 4bucuk aylık....
suan kafayı yedırtcekler bana ya ıkısı aynı anda aglıyor oynatmaya az kaldı

sagol tatlımm
ayy öylemi allah bagışlasın rabbim saglıklı uzun ömürler versinn kuzummmmm kaderleri güzel olsun inşallah
kaç yıllık evlisin başka neler yapıyorsn bakım

nereye cıkcan bakımm

sagol cnm allah razı olsun olmayanlarada versin..
evlenelım 5 bucuk yıl oldu.. simdi boyle deyınce bır tuhaf oldum o kadar gecmısmı yaa

2 cocuk bırde babaları (oda cocuk sayılır)3 ettı....kendıme zaman ayıramaz oldum onların yuzunden.
bir burada takılıyorum fırsat bulunca.

ehehehehhh allah seniiiii
canm benm sen mutlu olda onlar tatlı yorgunluktur ne güzel rabbim herkeze nasip etsin
bende sevgi 20 yaşndayım bekarım
avukat katibiyim konyalıyım

ehehehehhh allah seniiiii
canm benm sen mutlu olda onlar tatlı yorgunluktur ne güzel rabbim herkeze nasip etsin
bende sevgi 20 yaşndayım bekarım
avukat katibiyim konyalıyım
aramızda 6 yas varmıs..
ayyy bu arada konya cook guzell oglusumun gobegını gommeye geldık bırkac ay once mevlanaya hayran kaldım cok guzel memleketın var

aramızda 6 yas varmıs..
ayyy bu arada konya cook guzell oglusumun gobegını gommeye geldık bırkac ay once mevlanaya hayran kaldım cok guzel memleketın var

aa öyle miii bakalım ben ne zaman evlenecemmmmmm
güzeldir memleketimmmm taşına topargına kurban olurummmmevlanasınıda yedin mi gelmişkenn
sen nereldin canmmmm

aa öyle miii bakalım ben ne zaman evlenecemmmmmm
güzeldir memleketimmmm taşına topargına kurban olurummmmevlanasınıda yedin mi gelmişkenn
sen nereldin canmmmm
tez zamanda evlen bence cocuk icin diyorum dunyanın en guzel seyi herhalde anne olmak tavsiye ederim cnm..
bir suru sey aldım konyadan hatıra olarak sekerınıde zaten cok sevıyordum ama sarmasını ılk defa yedım bayıldım tadına benkı o tarz seyler asla yemem cok hosuma

gecenlerde esıme canım sarma cektı dedım.... sana nerden bulayım sımdı dıyor adam haklı olarak
ben aslen gazıanteplıyım ama esımden dolayı mersınde yasıyorum.. bende cok ozledım memleketımı

ayhh bilmyirmm ki aslında ben evlilkten korkuyorum
herkez senin gibi şanşlı değil ki kuzum burda nice konular görüyoruz insan korkuyo valla
ama daha bir 3 sene felan evlenmem sanırsamm
öyle mi
mersine tatile gideriz biz yazınları buraya 4 saatcik birşey sanrm yakınmışız o kadar uzak değiliz
annenler memlekettem mii sen orda sadece eşinlemisin tatlım:26:

valla bugün geçmiyoo
akşama gelcen dimii

gelcemm canm gelcem
bugun inş 3 de cıkarım annemle çarşıya gitcez
ordan dişçiye gitcez
gecen hafta telciler gelmemiş la annem tarihi yalnış biliyormuş
gittik baktık kimse yok
tam bi rezillik
6 bucukta ordan gelirim işte 8 e feln girerimm mutlakaa
sen şimdi gtcen mi:26:

yok la burdayım sen çıkana kadarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…