Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

Bida olmıcak dedi kaç kere ama içime sinmiyor

sinmez tabiki söylenen lafları dahi kaldıramıyoruz bunu nasıl hazmedebilirsin dediğim gibi bir süre gözlemle en azından tekrar bır ayrılık olursa vicdanın rahat olsun ben elımden gelen herseyın fazlasını yaotım dıyebılesın canım :97::97:

10 gün oldu çok iyi ama bunun evlilikten sonrasıda siddet olursa.
Şimdi olmaz ama ilerde nolur bilemeyiz.
Kimsenin kulu değilim Allahtan başka.
Dua ediyorum artık.
Hayırlısı bu değilse en kısa zamanda ayrılalım ve ben acı çekmiyeyim diye

Kızlar ben cıkıyorumm
alıntılarını atladıklarım oldusa k. bkmayın son dak bi yogunluk oldu ne yazdımı bile bilemedim
yarın görüşrüzz
hepinizi cok seviyorum
kendinize iyi bakın allaha emanet olunn

evet bende böyle dua ediyorum ne olur bilemeyiz bizde de şiddet değil de hakaret ithamlar vardı olmyacak diyor ama görücez yıldım bende artık

sanırım bitirmen en hayırlısı..

uzattıkça denemeye devam ettikçe sınırlarını zorlayıp psikolojini bozabilirsin...

uygun bir anda dile getir bu istediğini..

Ya pişman olursam...

evet bende böyle dua ediyorum ne olur bilemeyiz bizde de şiddet değil de hakaret ithamlar vardı olmyacak diyor ama görücez yıldım bende artık

Bende yıldım..

kafanı ezecem tost makinasıyla

görüşürüz canımmm

Ya pişman olursam...

Bende yıldım..

peki ya çok geç olduğu bir anda pişman olursan o ne olucak...

en azından bir müddet uzaklaşıp artıları eksileri düşün... asla ama asla 1 kereden sonra 2. kere şiddet uygulayan birinden bunun 3. seferini yapmayacağından emin olamazsın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…