Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

ne lan adımımı ezberliyonn
mervaa noluyo mervaa
kankii kankiiiiii djjdjjjbjjfjddj
farkettım ztn hahahaha :):)o deıl bend ekorkuyorum hanı cakma nıck a bızı kafaya almasın malum sahısda:) bı anlrsa burda oldugumuzu
ahaha bana dediki bende uye olcam bakalim neymis bu kadar eglenceli olan

evett ne oldu ayrıldınız mııı :26::26:

eneee dun ben album yaptın bılın mı ihihihih sende yaparsan yaparım

ahaahahahahahaha
teldeyim.olom ben naail yapim Allam.yea verim numarami watsaptan bah korkma kizlarinda no war bose yapmadim onlara
ohuyomm amaaaa ben okumimm mi vatana millete hayırlı bir genç evladı olip çıkmiimm miii gidip koca mı bulimmm napim hıııııııııı
oku ewladim.kocaa neymis
Siz kimden korkuyosunuzzz bukadarrr bakimmmm

onsekizondikiz :18: hahahah

OkucamSonradaaaaaaaaaaaaKoca arıcambeni kimse almaz gerçi
sözleşmeli yanı onun gibi bişey geçici öğretmenlik bilgisayar mezunuyum o yüzden bilgisayar öğretmenliği yapıcam
Heyirli olsun

Bırakamıyomm edemiommmmmmmmm yapamıyom dersen zaten yapamazsın yap olsun bitsinsonra bugünlerine belki sana yanaşmaya çalışan melülll gözlü cuccuk için ahh çekiceksin

Bi ayrılsak çiftetelli açıp oynıcak çocuk ama kötü biri değil yani abaza değil masum bakıları var.
Geçen gün bi yerim ağrıyo nasıl ilgileniyor var ya görmen lazım yüz ifadesinden belli üzüldüğü. Ağrı kesici aradı deli gibi..
Benimki düzeldim diyor ya ondan bırakmıyorum..

2 günde düzelmez kızım keklio oğlan seni
sağol canım sen ne okuyosun ya da okudun mu??
okuyommmlisem bitti,üniversite hazırlanıyorumm

anaaa motorunuz soğusun beeee çalışıyoruz burdaaaa

benene sende albüm yapıcaksınn bilg oturdugun zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…