Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

senin o kafanı kopartıcam seninn ben bilin miii

Bugün bi bitemedi mutlum yaa seninn o müfettişede benden selamm manyakk heriff

patronum yemek parası bırakmadı gitti
bi baktım yemek gelmiş
ne oldu belli değil içnde çiger mi ne vardı yiyemedim o kadar igrenç ki bu adam benimle dalga geçiyo resmen benim ne yiyeceme o kadar veriyor tutmayın ben gamzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sevgim ne oldu canım hayırdır neden canın sıkkın senin?

valla bilemicem artık dilayım ama bu herifi hiç sevmedim ben yaaa

ben bu işe daha fazla dayanmıcam
patroum gitti yemek parası bırakmadı
bi baktım yemk gelmiş
yemek bile değil
çeyrek ekmek içinde ciger mi vardı ne vardı o kadar kötüydü k übenim ne yiyeceme o karar veriyo

senin o kafanı kopartıcam seninn ben bilin miii

Bugün bi bitemedi mutlum yaa seninn o müfettişede benden selamm manyakk heriff

biter canım biter böyle düşünürsen hiç bitmez kialeyküm selam ne diyem selam söylerken canım?

ahahahahahhh allah seni ne yapmasın emi gız
napıyon bakmm mutlimm:13::13::13::13::13:
konuşun lannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

eeee öyle tabi kankim baksana kimseden çıt çıkmıyo ki

valla napayım müdür yetmezmiş gibi rabbim birde baş müfettiş yolladı bana geçinmeye çalışıyoruz işte sen napıyon bakem?:13::13:

ben kararımı verdim cıkcam artkı dayanamıyorum ya
adam benim ne yiyeceme karar veriyo öglen bana yemek göndertmiş o kadar açtım ki ona ragmen yiyemedim. dayanamıyorum mutli hasta oldu..
ben geldimö kızlarrrrr
nereye gitindiki

Alla alla harbidenn lann amacı ne bu herifin :44: sen belki ciğer yemiyon zorlamıı manyak bu adam..
sen ne olur ne olmaz artık ewden akmek arası bir şeyler yap kendine sewgi sağ solu belli değil bu herifinn

arkadaşım senin ananııııı...............................öpücekmiş de canmmm saygılarrr

adam benim ne yiyeceme karar veriyo öglen bana yemek göndertmiş o kadar açtım ki ona ragmen yiyemedim. dayanamıyorum mutli hasta oldu..

nereye gitindiki

canım çıkmayı düşünmezden önce şu adamla bi konuşmayı denesen bir yüzyüze konuş sor , mesela gelince abi öğlen yemek geldi ama bana mı söylemiştin ben yiyemiyorum öyle şeyler faalan diye konuya gir çok sessiz kalıyosun ve bu yüzden adam her istediğini yapıyor yakında sana evden yemeğini getir bile der

Müfettisler sevilmez zateeee
Yani sende bi sorun yok
Relaxxxx

relaxxx olamıyom nedense yaaaa diken üstünde oturuyom işteee

allah allah neden böyle davranıyo acaba ya çok garip gerçekten sevgim

ben geldimö kızlarrrrr

hoşgeldin de nereden geliyon sen

nereye gitindiki

bi iş bulmadan çıkma bence sevgim iş bulda öyle çık canım bence

istanbulun güzide semtinde falan diye başlarmışım valla bacım 22 yaşındayım genç bir mimarım yani müfettişte benim patronda kendi bürom var kafama göre takılıyorum buyrun gelin çaya

Ohhhhhh ne guzelmissss
Ben gelememmm biraz uzak kaliiii
Simdi ucak yoktur bu saattteee puahahahaah
Aa arkadaslar aniden baskin yapar uyarmadi deme

tamam kanki öyle diyip geleyim ben saygılar bizden efendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…