Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

senin o kafanı kopartıcam seninn ben bilin miii:KK53:

Bugün bi bitemedi mutlum yaa seninn o müfettişede benden selamm manyakk heriff :KK14:

patronum yemek parası bırakmadı gitti
bi baktım yemek gelmiş
ne oldu belli değil içnde çiger mi ne vardı yiyemedim o kadar igrenç ki bu adam benimle dalga geçiyo resmen benim ne yiyeceme o kadar veriyor tutmayın ben gamzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
606271-duygularim-boyle-surekli-gel-git-ler-dalgalanmalar-yasiyorum.html

sevgim ne oldu canım hayırdır neden canın sıkkın senin?

valla bilemicem artık dilayım ama bu herifi hiç sevmedim ben yaaa:KK47:

ben bu işe daha fazla dayanmıcam
patroum gitti yemek parası bırakmadı
bi baktım yemk gelmiş
yemek bile değil
çeyrek ekmek içinde ciger mi vardı ne vardı o kadar kötüydü k übenim ne yiyeceme o karar veriyo:KK53::KK53:

senin o kafanı kopartıcam seninn ben bilin miii:KK53:

Bugün bi bitemedi mutlum yaa seninn o müfettişede benden selamm manyakk heriff :KK14:

biter canım biter böyle düşünürsen hiç bitmez kialeyküm selam ne diyem selam söylerken canım?:KK53::KK53::KK53:

ahahahahahhh:KK53::KK53::KK53::KK53: allah seni ne yapmasın emi gız:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
napıyon bakmm mutlimm:13::13::13::13::13:
konuşun lannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

eeee öyle tabi kankim baksana kimseden çıt çıkmıyo ki

valla napayım müdür yetmezmiş gibi rabbim birde baş müfettiş yolladı bana geçinmeye çalışıyoruz işte sen napıyon bakem?:13::13:

biter canım biter böyle düşünürsen hiç bitmez kialeyküm selam ne diyem selam söylerken canım?:KK53::KK53::KK53:

valla napayım müdür yetmezmiş gibi rabbim birde baş müfettiş yolladı bana geçinmeye çalışıyoruz işte sen napıyon bakem?:13::13:

ben kararımı verdim cıkcam artkı dayanamıyorum ya
adam benim ne yiyeceme karar veriyo öglen bana yemek göndertmiş o kadar açtım ki ona ragmen yiyemedim. dayanamıyorum mutli hasta oldu..
ben geldimö kızlarrrrr :KK55::KK55::KK55::KK12::KK12:
nereye gitindiki:KK14::KK14::KK14:

bi baktım yemek gelmiş
ne oldu belli değil içnde çiger mi ne vardı yiyemedim o kadar igrenç ki bu adam benimle dalga geçiyo resmen benim ne yiyeceme o kadar veriyor tutmayın ben gamzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bi baktım yemk gelmiş
yemek bile değil
çeyrek ekmek içinde ciger mi vardı ne vardı o kadar kötüydü k übenim ne yiyeceme o karar veriyo:KK53::KK53:

Alla alla harbidenn lann amacı ne bu herifin :44: sen belki ciğer yemiyon zorlamıı manyak bu adam..
sen ne olur ne olmaz artık ewden akmek arası bir şeyler yap kendine sewgi sağ solu belli değil bu herifinn :KK4:

arkadaşım senin ananııııı...............................öpücekmiş de canmmm saygılarrr :KK42:

adam benim ne yiyeceme karar veriyo öglen bana yemek göndertmiş o kadar açtım ki ona ragmen yiyemedim. dayanamıyorum mutli hasta oldu..

canım çıkmayı düşünmezden önce şu adamla bi konuşmayı denesen bir yüzyüze konuş sor , mesela gelince abi öğlen yemek geldi ama bana mı söylemiştin ben yiyemiyorum öyle şeyler faalan diye konuya gir çok sessiz kalıyosun ve bu yüzden adam her istediğini yapıyor :KK25: yakında sana evden yemeğini getir bile der :KK30::KK30:

Müfettisler sevilmez zateeee :KK53:
Yani sende bi sorun yok :KK9:
Relaxxxx :KK14:

relaxxx olamıyom nedense yaaaa diken üstünde oturuyom işteee:KK53::KK53:

bi baktım yemek gelmiş

bi baktım yemk gelmiş
yemek bile değil

allah allah neden böyle davranıyo acaba ya çok garip gerçekten sevgim:KK30::KK30:

ben geldimö kızlarrrrr :KK55::KK55::KK55::KK12::KK12:

hoşgeldin de nereden geliyon sen:KK6:

bi iş bulmadan çıkma bence sevgim iş bulda öyle çık canım bence:KK34:

istanbulun güzide semtinde falan diye başlarmışım :KK70::KK70: valla bacım 22 yaşındayım genç bir mimarım yani müfettişte benim patronda:KK70: kendi bürom var kafama göre takılıyorum :KK70: buyrun gelin çaya:KK70:

Ohhhhhh ne guzelmissss :KK9:
Ben gelememmm biraz uzak kaliiii :KK53:
Simdi ucak yoktur bu saattteee :KK1: puahahahaah :KK60:
Aa arkadaslar aniden baskin yapar uyarmadi deme :KK53:

Alla alla harbidenn lann amacı ne bu herifin :44: sen belki ciğer yemiyon zorlamıı manyak bu adam..
sen ne olur ne olmaz artık ewden akmek arası bir şeyler yap kendine sewgi sağ solu belli değil bu herifinn :KK4:[/COLOR]

arkadaşım senin ananııııı...............................öpücekmiş de canmmm saygılarrr :KK42:

tamam kanki öyle diyip geleyim ben saygılar bizden efendim:KK33:

X