Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

hepinize cok teşekkür ederim kızlar sagolun
sadece kafamı dagıtmaya ihtiyacım var saat 5 olana kadar
herkezler nereye gitti
ben olmasam demekki herkez dagılacak mı:KK43::KK43:

selam kızlar,
benımkı aradı acmadım,sonra ben döndüm.evdeym geldım dıcektm yavrm falan dedi.bnde dedımkı sabah giderken haber vermemişsin.
zar zor uyandm apar topar gıttım dedı.
aksam kacta uyudun bızden sonra dedım.eve gıttım hemen yattım dedi(yalan 12de arkdasyla msjlastı)
uyudun öylemı dedım,eveett dedi.tamam dedım.tamam hadı grsz dedı kapattık.
sonra msj attım ' ilişkiyi senden bi haber yaşıyorum.bu durumu düzelt..söyleyincede ben suçlu oluyorum.kendini benım yerıme koy ve düşün '' dedim
cvp şu : 'senden bi haber?'
bende acıkladım: 'eve gittiğinde ne zaman uyudun,ne zaman uyandın,dısarı cıktınmı? bunlar bi ilişkinin olmazsa olmaz güzel şeylerindendir.bizde bıye yok? ne eksiğimiz var?ben bayan olarak bunun eksıklıgını hissediyorum.yastga basını koydugunda aklına ben gelmıyomuyum?'
sımdılık cvp yokk.iyi yazmısmıyım kızlar?

selam kızlar,
benımkı aradı acmadım,sonra ben döndüm.evdeym geldım dıcektm yavrm falan dedi.bnde dedımkı sabah giderken haber vermemişsin.
aksam kacta uyudun bızden sonra dedım.eve gıttım hemen yattım dedi(yalan 12de arkdasyla msjlastı)
sonra msj attım ' ilişkiyi senden bi haber yaşıyorum.bu durumu düzelt..söyleyincede ben suçlu oluyorum.kendini benım yerıme koy ve düşün '' dedim
bende acıkladım: 'eve gittiğinde ne zaman uyudun,ne zaman uyandın,dısarı cıktınmı? bunlar bi ilişkinin olmazsa olmaz güzel şeylerindendir.bizde bıye yok? ne eksiğimiz var?ben bayan olarak bunun eksıklıgını hissediyorum.yastga basını koydugunda aklına ben gelmıyomuyum?'

sen olayı sadece haber vermeye vurgulamışın canm oysa olay ck değişik boyutlarda ama:KK50::KK50::KK50:
sadece haber vermesi surdayım burdayım demesi önemi değil ki yada mesaj atması bildirmesi.
temlinde bir serbestlik ilgisizlik var keşke böyle yüz yüze konuşşaydınız
ben acıkcası böyle konuşmazdım.

sen olayı sadece haber vermeye vurgulamışın canm oysa olay ck değişik boyutlarda ama:KK50::KK50::KK50:
sadece haber vermesi surdayım burdayım demesi önemi değil ki yada mesaj atması bildirmesi.
temlinde bir serbestlik ilgisizlik var keşke böyle yüz yüze konuşşaydınız
ben acıkcası böyle konuşmazdım.

daha benm cıkmama kac saat var tek ben kendımı yemıyım burda oda dusunsun istedım.ayrıca cvpta atmıycak blıyrm.aksam goruselm konusalm dicem

selam kızlar,

yaa bilmiyorum da ben böyle şeylere tahammül edemem ben onun nerde olduğunu bilmiyosan ne yaptığını bişmiyosam kimim ki o zaman ben ne yani bu çok saçma br an önce yüzyüze kounuşun canım ve ilgi konusu da ayrıca konuşman gereken bir konu :KK50:

ben çok daha sert tepkiler verrirdim ki veririm de :KK31:

X