Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

Yanii hasta olsa, sağlık ocağına gider ama ilaçlarını ssk karşılamaz :KK50:
En azından sigortası ödenmiş olur :KK31:
evet sigorta önemli bir şey çünküü :26:
öyle kuzum
biz konya merkezde değiliz ilçedeyiz burası küçük yaşam şartları hani atıyorum
bir istanbula göre cok cok iyi istanbulda
2 milyarla zor geçinirisin misal
burda 1 milyar yeter öyle dşün
ee iş maaşlarıda ona göre işte tatlım
part time çalışmama gerek yok aslında
dedim gibi ben örgü örüp satıyordum çeyizlik onlardan baya para gelir
e kek kurabiye siparişleride alıyordumm bilmiyorum ama eğer cok zorda kalırsam ve iş olmasa gircem oraya:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

aynennnn zaten benimki bakıştır olacak diğer avukatların yanına felan hiç olmadı son çare cıkıp oraya girecem gamzem napm burda çktim yeter artık:KK43:

anladım canım iyi bakalım o zaman sevgilin ve sen bir araştırın etrafınıza sorun soruşturunn hiç bişey bulamazsan serivse girmen mantıklı burda bu adamı çekmektense :KK14:

erkek arkadaşımın çevresi cok geniş esnaf sonuçta herkez bilir burda
oda zaten diyo ki sen sıkma canını ben bakacam söz veriyorum en güzel yere aldıracam seni diyo
ha olmadımı diyo baktık olmadı diyo aksilikler cıktı diyo babamın yanında girersin dedi:KK31::KK31:
sıkma canın birazda dayan iş bulana kadar dedi
sagolun kızlar fikirleriniz için çok iyi geldi valla
biraz içimdeki sıkıntı gitti :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
Çok teşekkür ederim canlarımm:KK54::KK54::KK54:

evet sigorta önemli bir şey çünküü :26:

anladım canım iyi bakalım o zaman sevgilin ve sen bir araştırın etrafınıza sorun soruşturunn hiç bişey bulamazsan serivse girmen mantıklı burda bu adamı çekmektense :KK14:

aynen tatlım.. gamze biliyo varya neler çektimi
gecen su çay olayında
hüngür hüngür aglamıştım gamze aradı konuştuk bi insan iş yerinde durmadan aglatılır mı bakalım allah büyük sagolun cok teşekkür ederim fikirleriniz için
valla içim ferahladıı birazz:21::21::21:

oda zaten diyo ki sen sıkma canını ben bakacam söz veriyorum en güzel yere aldıracam seni diyo
ha olmadımı diyo baktık olmadı diyo aksilikler cıktı diyo babamın yanında girersin dedi:KK31::KK31:

rica ederiz tatlımm :KK54::KK54::KK54:

bak sevgilinde yardımcı olacakmış mutlaka bulur bir yer sıkma canını , o patronuna da sakın kulak asma artık sana bişey dediği zaman içinden de kii şurdan kurtulama az kaldı bakalım ne yapıcan o zamann dingozz :KK23::KK23: :KK1::KK1::KK1:

rica ederiz tatlımm :KK54::KK54::KK54:

bak sevgilinde yardımcı olacakmış mutlaka bulur bir yer sıkma canını , o patronuna da sakın kulak asma artık sana bişey dediği zaman içinden de kii şurdan kurtulama az kaldı bakalım ne yapıcan o zamann dingozz :KK23::KK23: :KK1::KK1::KK1:

ahahahah :KK60: :KK60:
çok iyi fikir ben zaten neler diyom bi bilsen
mesela geldimi hoşgeldin abi diyorum ya
içimden lanet herif yine gelin nefret ediorum senden diyom
iyiki insanın içindeki düşünceler okunmii la:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

rica ederimmmm :KK53::KK53:

gamze seni bik bik yaparım bakhh
aha mıçtım üstüne
d8359a552e7a545776619e1599ab2cb7.gif

Son düzenleme:
X