Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

hosbulduk kızlar tek tek alıntılayamıyorum
ılk sınava gırdım bok gıbı gectı haha.d
6da dıgerı vaar o barı ıyı gecse poff

çalışmassan öyle olur tabii
En hızlı sayı 10'dur. Niye? Çünkü on'un arabası var.

psikolojiniz bozulsun bu espirilerlen:26::26::26::26::26::26:

sus sus ilk sen başlatmışsın gamzenin günahını aldım

allam yareppimm sende miiiii

bir adam güvenliğe gelmiş bir müdürle görüşücem deyip çıkmış yukarı güvenlikte peşinden gelmemiş adamda burdaki gen. müd. yardımcısının odasına dalmış lap diye o müüdürü sormuş -- normalde gen müd yardmcısının odasına öyle dışardan gelip giremezsin randevu olması gerekiyor -- işte gen. müd yardımcısı da beni aradı nasıl olur böyle bişey nasıl adam elini kolunu sallayarak odama girip bana birini sorar dingonun ahırımı burası diye bağırdıı :18::18: güvenlik neden takip etmiyor sor araştır bul kimin ihmali varsa güvenlikten kim içeri göndermişse ismini bana söyle dedii aniiiii :18::18:

abuuuuuuu kız sen de mi cok dikkatsizsin bu konularda sen adamı girerken görmedin midi
adamda mı işinden olcek şimdi yazık ya:18::18::18::18::18:

çalışmassan öyle olur tabii

En hızlı sayı 10'dur. Niye? Çünkü on'un arabası var.

psikolojiniz bozulsun bu espirilerlen:26::26::26::26::26::26:

allam yareppimm sende miiiii
iğrençççç espiriiiiiii
herkess işini düzgün yapsaa zatennn, bedavaya böyle fırçada yemicen ozaman da işte, yapmıyolar kiii lanet gitsin

abuuuuuuu kız sen de mi cok dikkatsizsin bu konularda sen adamı girerken görmedin midi
adamda mı işinden olcek şimdi yazık ya:18::18::18::18::18:

yokk konunun benle alakası yok ama öyle bir bağırdı ki sanki ben yaptımmm bilmiyorum aradım guvenlıgı dedim böyle böyle kim bu adamı gönderdiyse x bey bekliyor odasına dedim güvenlıkte kadın sesi değişti tama ben açıklarım falan dedi :18::18: işindne olmaz da sağlam bir fırça yer yaniii çok sinirli biri çünkü gen. müd yardımcısı bana bile bu kadar bağırdı yanii

oww.. ama sinirlenmekte haklı ya sonuçta adama bir zarar gelebilirdi
çeşit çeşit insan dolu
o değilde senn fırça yemen haksızlık olmuş bence ya
senin bi suçun yokki sonuçta

"Napiyorsun?" diye mesaj attiğında "kapidayim seni bekliyorum" diye bir sevgili düşün.
Düşündün mü? Şimdi git yat unut gitsin, yok öyle biri

iğrençççç espiriiiiiii

herkess işini düzgün yapsaa zatennn, bedavaya böyle fırçada yemicen ozaman da işte, yapmıyolar kiii lanet gitsin

oww.. ama sinirlenmekte haklı ya sonuçta adama bir zarar gelebilirdi
çeşit çeşit insan dolu
o değilde senn fırça yemen haksızlık olmuş bence ya
senin bi suçun yokki sonuçta

sorma ortalık karıştı bir anda :18::18: güvenlik şefi geldi falan yani güvenliğindne böyle bir hata yapmaması gerekirdi sonuçta tanıyolar gen mud yardmcısını ve güvenlik dışardan gelen kiileri gideceği birime kadar eşlik etmek yönlendirmek zorunda yaa bu gen. müd yardmcısının randevuları toplantlılarıyla falan ben ilgileniyorum o yüzden bana bağırdı haberim yok dedim aama dinlemedi tabi :18::18:

bilmemm kii:26::26:
ulen altta öyle fahriye evcennnn slagonu var iyiki bi zayıflamış
he yaaa dimiii, bak bende 16 kilo vermiş insanım heccc reklamm veriyom muuu
dinlemezlerrr yawrumm el kapısında çalışmka böyle bişiii bilin miii

2şey merak ediyorum:
1)İnsanoğlu uygarlaşırken `sabahın köründe uyanıp güne başlayalım´ fikrini ortaya atan kimdi?
2)Onu neden dinlediler?

neyse boşver canm takma salla gitsin
bundan sonra sende daha dikkatli olursun suçun yok ama işte iş hayatı böyle
başkasının hatasını sen çekersin.
o adam girerken görseymişin sen sende engel olurdunn hani hiç değilse bildirirdin
sen m. yardımcısının asistanı değilsin demi
ne iş yapıyon len sen orda ben bi türlü anlayamadım:44:

he yaaa dimiii, bak bende 16 kilo vermiş insanım heccc reklamm veriyom muuu

dinlemezlerrr yawrumm el kapısında çalışmka böyle bişiii bilin miii
ahhh sormaaa

canım ben muhasebedeydım ama ayrıldım muhasebe bölümünden şimdi şirkette 3 tane genel mdürü yardımcısı var onların asistanlığını yapıyorum

benim görme şansım yok malesef odaalrı başka yerde ve güvenlik biri gelince bana haber veriyo öyle haberim oluyo yaa işte sinirle bana söylendiii o güvenlik arkadaşa da neleer edecek kim bilir çok ters biridir kendisi :18::18:

muhasebeden ne zaman ayrıldın niye ayrıldın kız:44::44::44::44::44:
eder tabiii abu sana bu kadarı yapan düşünmek bile istemiyom
çalışmak çok zor ulan lanet gitsn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…