Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

hosbulduk kızlar tek tek alıntılayamıyorum
ılk sınava gırdım bok gıbı gectı haha.d
6da dıgerı vaar:KK43: o barı ıyı gecse poff

çalışmassan öyle olur tabii:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:
En hızlı sayı 10'dur. Niye? Çünkü on'un arabası var.
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: :KK60:
psikolojiniz bozulsun bu espirilerlen:26::26::26::26::26::26:

sus sus ilk sen başlatmışsın gamzenin günahını aldım:KK57::KK57:

allam yareppimm sende miiiii :KK59:

bir adam güvenliğe gelmiş bir müdürle görüşücem deyip çıkmış yukarı güvenlikte peşinden gelmemiş adamda burdaki gen. müd. yardımcısının odasına dalmış lap diye o müüdürü sormuş -- normalde gen müd yardmcısının odasına öyle dışardan gelip giremezsin randevu olması gerekiyor -- işte gen. müd yardımcısı da beni aradı nasıl olur böyle bişey nasıl adam elini kolunu sallayarak odama girip bana birini sorar dingonun ahırımı burası diye bağırdıı :18::18: güvenlik neden takip etmiyor sor araştır bul kimin ihmali varsa güvenlikten kim içeri göndermişse ismini bana söyle dedii aniiiii :18::18::KK30::KK30:

bir adam güvenliğe gelmiş bir müdürle görüşücem deyip çıkmış yukarı güvenlikte peşinden gelmemiş adamda burdaki gen. müd. yardımcısının odasına dalmış lap diye o müüdürü sormuş -- normalde gen müd yardmcısının odasına öyle dışardan gelip giremezsin randevu olması gerekiyor -- işte gen. müd yardımcısı da beni aradı nasıl olur böyle bişey nasıl adam elini kolunu sallayarak odama girip bana birini sorar dingonun ahırımı burası diye bağırdıı :18::18: güvenlik neden takip etmiyor sor araştır bul kimin ihmali varsa güvenlikten kim içeri göndermişse ismini bana söyle dedii aniiiii :18::18::KK30::KK30:

abuuuuuuu kız sen de mi cok dikkatsizsin bu konularda sen adamı girerken görmedin midi
adamda mı işinden olcek şimdi yazık ya:18::18::18::18::18:

çalışmassan öyle olur tabii:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

En hızlı sayı 10'dur. Niye? Çünkü on'un arabası var.
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: :KK60:
psikolojiniz bozulsun bu espirilerlen:26::26::26::26::26::26:

allam yareppimm sende miiiii :KK59:
iğrençççç espiriiiiiii :KK53:

herkess işini düzgün yapsaa zatennn, bedavaya böyle fırçada yemicen ozaman da işte, yapmıyolar kiii lanet gitsin :KK4:

abuuuuuuu kız sen de mi cok dikkatsizsin bu konularda sen adamı girerken görmedin midi
adamda mı işinden olcek şimdi yazık ya:18::18::18::18::18:

yokk konunun benle alakası yok ama öyle bir bağırdı ki sanki ben yaptımmm :KK19::KK19::KK30: bilmiyorum aradım guvenlıgı dedim böyle böyle kim bu adamı gönderdiyse x bey bekliyor odasına dedim güvenlıkte kadın sesi değişti tama ben açıklarım falan dedi :18::18: işindne olmaz da sağlam bir fırça yer yaniii çok sinirli biri çünkü gen. müd yardımcısı bana bile bu kadar bağırdı yanii :KK30::KK30:

yokk konunun benle alakası yok ama öyle bir bağırdı ki sanki ben yaptımmm :KK19::KK19::KK30: bilmiyorum aradım guvenlıgı dedim böyle böyle kim bu adamı gönderdiyse x bey bekliyor odasına dedim güvenlıkte kadın sesi değişti tama ben açıklarım falan dedi :18::18: işindne olmaz da sağlam bir fırça yer yaniii çok sinirli biri çünkü gen. müd yardımcısı bana bile bu kadar bağırdı yanii :KK30::KK30:

oww.. ama sinirlenmekte haklı ya sonuçta adama bir zarar gelebilirdi
çeşit çeşit insan dolu
o değilde senn fırça yemen haksızlık olmuş bence ya:KK31::KK31::KK31:
senin bi suçun yokki sonuçta:KK31:

"Napiyorsun?" diye mesaj attiğında "kapidayim seni bekliyorum" diye bir sevgili düşün.
Düşündün mü? Şimdi git yat unut gitsin, yok öyle biri
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

iğrençççç espiriiiiiii :KK53:

herkess işini düzgün yapsaa zatennn, bedavaya böyle fırçada yemicen ozaman da işte, yapmıyolar kiii lanet gitsin :KK4:

oww.. ama sinirlenmekte haklı ya sonuçta adama bir zarar gelebilirdi
çeşit çeşit insan dolu
o değilde senn fırça yemen haksızlık olmuş bence ya:KK31::KK31::KK31:
senin bi suçun yokki sonuçta:KK31:

sorma ortalık karıştı bir anda :18::18: güvenlik şefi geldi falan yani güvenliğindne böyle bir hata yapmaması gerekirdi sonuçta tanıyolar gen mud yardmcısını ve güvenlik dışardan gelen kiileri gideceği birime kadar eşlik etmek yönlendirmek zorunda :KK31: yaa bu gen. müd yardmcısının randevuları toplantlılarıyla falan ben ilgileniyorum o yüzden bana bağırdı haberim yok dedim aama dinlemedi tabi :18::18::KK4:

bilmemm kii:26::26:
ulen altta öyle fahriye evcennnn slagonu var iyiki bi zayıflamış:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
he yaaa dimiii, bak bende 16 kilo vermiş insanım heccc reklamm veriyom muuu :KK53:

sorma ortalık karıştı bir anda :18::18: güvenlik şefi geldi falan yani güvenliğindne böyle bir hata yapmaması gerekirdi sonuçta tanıyolar gen mud yardmcısını ve güvenlik dışardan gelen kiileri gideceği birime kadar eşlik etmek yönlendirmek zorunda :KK31: yaa bu gen. müd yardmcısının randevuları toplantlılarıyla falan ben ilgileniyorum o yüzden bana bağırdı haberim yok dedim aama dinlemedi tabi :18::18::KK4:
dinlemezlerrr yawrumm el kapısında çalışmka böyle bişiii bilin miii :KK5:

2şey merak ediyorum:
1)İnsanoğlu uygarlaşırken `sabahın köründe uyanıp güne başlayalım´ fikrini ortaya atan kimdi?
2)Onu neden dinlediler?
:KK53::KK53:

neyse boşver canm takma salla gitsin
bundan sonra sende daha dikkatli olursun suçun yok ama işte iş hayatı böyle
başkasının hatasını sen çekersin.
o adam girerken görseymişin sen sende engel olurdunn hani hiç değilse bildirirdin
sen m. yardımcısının asistanı değilsin demi
ne iş yapıyon len sen orda ben bi türlü anlayamadım:44:

he yaaa dimiii, bak bende 16 kilo vermiş insanım heccc reklamm veriyom muuu :KK53:

dinlemezlerrr yawrumm el kapısında çalışmka böyle bişiii bilin miii :KK5:
ahhh sormaaa :KK5::KK5:
neyse boşver canm takma salla gitsin
bundan sonra sende daha dikkatli olursun suçun yok ama işte iş hayatı böyle
başkasının hatasını sen çekersin.
o adam girerken görseymişin sen sende engel olurdunn hani hiç değilse bildirirdin
sen m. yardımcısının asistanı değilsin demi
ne iş yapıyon len sen orda ben bi türlü anlayamadım:44:

canım ben muhasebedeydım ama ayrıldım muhasebe bölümünden şimdi şirkette 3 tane genel mdürü yardımcısı var onların asistanlığını yapıyorum :KK6::KK6:

benim görme şansım yok malesef odaalrı başka yerde ve güvenlik biri gelince bana haber veriyo öyle haberim oluyo :KK31: yaa işte sinirle bana söylendiii o güvenlik arkadaşa da neleer edecek kim bilir çok ters biridir kendisi :18::18::KK1:

ahhh sormaaa :KK5::KK5:

canım ben muhasebedeydım ama ayrıldım muhasebe bölümünden şimdi şirkette 3 tane genel mdürü yardımcısı var onların asistanlığını yapıyorum :KK6::KK6:

benim görme şansım yok malesef odaalrı başka yerde ve güvenlik biri gelince bana haber veriyo öyle haberim oluyo :KK31: yaa işte sinirle bana söylendiii o güvenlik arkadaşa da neleer edecek kim bilir çok ters biridir kendisi :18::18::KK1:

muhasebeden ne zaman ayrıldın niye ayrıldın kız:44::44::44::44::44:
eder tabiii abu sana bu kadarı yapan düşünmek bile istemiyom:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:
çalışmak çok zor ulan lanet gitsn:KK14::KK14::KK14::KK14:

X