Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

canm karşımdaki insan değil ki neyini konuşacam neyini konuşum ki

ama konuşmazsan kendini yer bitirirsin be gülüm en azından derdi neymiş onu öğrenirsin

aranıza yeni katıldım kızlar beni de alınnn:KK34:

hoşgeldin canım

Dertler hic bitmeyecek mi lan :KK14:
ewin butun perdelerini kapattim karanlik oldu , yaticam aksama kadar :KK14: :KK14:

mervem hoşgeldin canım ne oldu hayırdır?

mutlumm hoşbulduk canım sen nasılsın?

sevgaaa senın patronda benımkıne benzemıs yaaaaaaaaaaaaa! bende maasımda yiyorum :KK37:

ama konuşmazsan kendini yer bitirirsin be gülüm en azından derdi neymiş onu öğrenirsin

hoşgeldin canım

mervem hoşgeldin canım ne oldu hayırdır?

:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:
memnun oldum canım , ne işle meşgulsün

avukat katibiyim canmmm :KK54:
Ben.mallastim bugun kanka benden bi hayir bekleme . ama.dualarim seninle :KK43:
ne oldu canm sana ne oldu :KK43:
mutlumm hoşbulduk canım sen nasılsın?

sevgaaa senın patronda benımkıne benzemıs yaaaaaaaaaaaaa! bende maasımda yiyorum :KK37:
bunda komik olan ne ki ? ben onu anlayamadım ?
Ben geldimmmmm :78:
dilayımm hoşgeldinn sefalar getirdin iyiki geldin o kadar sevindim ki cok özledim senii cokk:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK48::KK48::KK48::KK48: canm benm:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

avukat katibiyim canmmm :KK54:

ne oldu canm sana ne oldu :KK43:

bunda komik olan ne ki ? ben onu anlayamadım ?

dilayımm hoşgeldinn sefalar getirdin iyiki geldin o kadar sevindim ki cok özledim senii cokk:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK48::KK48::KK48::KK48: canm benm:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

bi komıklıkmı var orda! gülmüşmüyüm!
önüme glen ifadeye bastım sadece.bu arada günde bı öğün bana cıkısmanda ayrı bsey

bi komıklıkmı var orda! gülmüşmüyüm!
önüme glen ifadeye bastım sadece.bu arada günde bı öğün bana cıkısmanda ayrı bsey

ben derdimi anlatıyorm ne bilim dalga geçer gibi cevap vermişinde
benm aldım 3 kuruş para ve evi geçindiriyorum zaten yemek paramda kesilirsen napacamı bilimyorum
rahat dğeilim yani
kimseyede çıkıştım yok neyse canm cok sıkkın gerçekten sende k. bkma.

:KK17::KK17::KK17:
napıyosun bakalım birtanem senin ufaklık uydumu nasıl oldu
ogün laterneye gittiniz için hastalndı demi sen demiştin kıyamam ben ona:emir_bebek::emir_bebek:
hasta hastada cok mızmız olurlar cocuklar tabi:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Yok tek laternedan degil, havalar bi oyle bi boyle :KK58:
Kön kön öksürüyo bakalim rahat uyuya bilcekmi :KK50:
Gözleri cok kötü :KK59:

Son düzenleme:
X