Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

kızımm sanada iyiylik mı yaramıyorr :44: çıkarsın işte 3 de daha ne istiyonn

neyi göstercennnn

neyi kesim lennnnn
oglim allam ya senin onlarla göbegin btişik mi
kız 18 yaşında evli olaydı bu sefde onu mu istiyecektin allam yaa
özenmee sunaaa bekarlını yaşe biraz

bende aşkitim gelsin ailseiyle oturmaya gelsin istiyomm

yaşadık yaşayacağımız kadar 22 bitiyorr

ahahaahahhha koca kafalı eylüll
nohitt senii
şaşırdım oglimmmmpatron bana pek böyle iyilikler yapmazdı genelde hele birde özellikle arayıpppp
3 e çayrak kala cıkcamm len ne 3 allam ya
demek ki işi uzun sürecek gelemıycek büroya o yuzden aradı

bakk o olur bencede
ama önce siz srunlarınızı aşmanız gerekiyoo iyice aşın ondan sonra bu sene okulu bitiyorsa
yaza gelsin istesin seni madem öyle

bende istiyorum ama bu yaz isteme olmuyoo maleseff aslında o kadar çok sıkıntılar var ki onun mesleği ve işiyle ilgili bir ara anlatırım canım denizcilik okuyo biliyosunn denize gitme ihtimali varr

çalak nohit sendin pekmez bendim ya laa
yok yok kesinnnnn zebaniler sıkıştırdı bunu
hmm anlatımm tatlımm ooo nolcek o zaman eylül ordan oraya süreklenecek mi bu adam
o zaman diğer seneyemi kalıyo ya
benmkide ehliyet alcek
sonra arabasını inş.
ondan sonra askere gitcek
askerden sonra isteme olur bizimde
yani rahat 2 sene var

Son düzenleme:

ahahh olabilir

bilmiyorum denize giderse eğer 1 yıl denizde staj yapması gerekiyor gitmezse de okuması lazım o kadar karışık ki şu an sadece bu seneyi bitirsin diye bekliyoruz bıtınce karar verıcez işte şartlara göre gitmesini hiç istemiyorum kaptan olursa 4-5 ay yokk

anbladım cnaım hayırlısı
gelicem şimdi

kimse yok miiii :114::100:

tek mi kaldınn la kıyamam sana

deme yaa off ne kötüü
peki eğer kaptan oldu diyelim ki siz evlendiniz kocan bi gidcek 4 5 ay olmucek mi yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…