Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

kızlarr sizce kim haklı!
benım dedem ölelii 40 günn öldü.
annem hala toparlamıs degıl kendini..
kayın validemde tutturmuş nişan için altın yapmaya gidelim,salonu sımdiden tutalım vs diye.
annemde istememiş benım daha babamın acısı var ben cıkıp gidemem diye.
bende annemi aradım bıraz bagrındım,herseye gidemem edemem yapamam çıkamam.tamam babası öldü ama 1sene dolmadan bısey yapmazmıs.benmı haksızlıkk edıyorum .annemmı abartıyo?

aman iyiki bi sınava giriyorlar
bir şey söyliycksen gevelemeden söyle diyor vaay ben bunun hesabını sormaz mıyım yaktım senni aşkitis

evet biri siyah biri kırmızı olabilir
ama biri mor biri kırmızı olursa hoş durmaz
uyumu yakalamak lazım yinede aynı olmasa bile
evet öyle tabiii ama tencereyle yemek takımı uymasa da olur bence 2si farklı şeyler :26::26:
tamam o zaman 20 yaşındayım nişanlıyım çeyiz muhabbeti işime gelir

bende 22 yaşındayımm tam yerine geldinnn

haksızlık ediyorsun bence
sonunçta 40ını yeni doldurmuş deden
kendini annenin yerine koysana

ama 40 gün çok yeni daha be canım :26: annende biraz haklı ama bende geçen yıl dedemi kaybettim annem kilo verdi çok üzüldü kaç ay kendine gelemedi

1 sene çokk tabiki ama en azından 1 ay daha geçsin acısı biraz daha hafiflesin kvn de yangından mal mı kaçırıyor biraz bekleyebilirler :26:

bence haklısın eğer deden hastaysa ölüm ani olmadıysa. Çünkü arkadaşımın dedesi öldü ve 1. hafta dolmadan düğün yaptılar 40 gün olmuş zaten

bence haklısın eğer deden hastaysa ölüm ani olmadıysa. Çünkü arkadaşımın dedesi öldü ve 1. hafta dolmadan düğün yaptılar 40 gün olmuş zaten
ama onların herşeyi hazırdır düğün yeri ve zamanı bellidir davetiyeler basılmıştır
tamam bir senede çok ama 40 gün daha çok yeni bence

Bana noluyo bugun
alıntılra mıçıyomm

artık yaşlandın sevgim sen yaşlandın

bencede annen haklı canım daha 40 gün olmuş öleli deden

üzerinden biraz zaman geçsin annen de düşünür zaten salon tutmayı nişan hazırlığı yapmayı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…