Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

tartışma nedenie bi bakın
pireyi deve yapmısınn
ben ne dim şimdi buna ne dim sen yazdın ben attım sen girdin girmedinnnnnn off:KK4::KK4::KK4::KK4:
ben mi yapmışım lenn :KK15::KK15: hemen üste çıkıyor ama bir de bana değiştin sne dıyor :KK4:

eylülüm haklısın canım bence ama belki oda kendince haklıdır canım bilemedim ki nasıl yorum yapacağımı balım

çok teşekkür ederim beğendiğin için sağol canım
:KK48:

afiyet olsun canım iyiyim bende çok şükür:KK48::KK48:
yaa bilmiyorum canımm akşam ne kadar güzel konuştuk sabah gune tartışmayla başladıkk :KK14::KK14::KK14:
karacadan alcem ben tatlım aynısı var
öyle mi diyonnnn offf kafam karıştı he:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
ben siyah istemiyom birde:KK31::KK31::KK31:

karaca yı da pek iyi demiyorlar canım kalite olarak :KK50: yook bordo benimde hoşuma gitti farklı tazlar güzel şimdiki tencerelerde :44:

ben mi yapmışım lenn :KK15::KK15: hemen üste çıkıyor ama bir de bana değiştin sne dıyor :KK4:

yaa bilmiyorum canımm akşam ne kadar güzel konuştuk sabah gune tartışmayla başladıkk :KK14::KK14::KK14:

karaca yı da pek iyi demiyorlar canım kalite olarak :KK50: yook bordo benimde hoşuma gitti farklı tazlar güzel şimdiki tencerelerde :44:

sen bi göster bakımm bana
peki yemek takımında
kahvaltılıklarda hangi marka iyi:26::26::26::26::26::26:
ikinizde yapıyorsunuz neden dersen..
ikinizde büyütüyorsunuz olayı
biriniz alttan almadı içnde böyle oluyo
kavga cıkıyo
birde bir zamanlar böyleydik bilin miiii
hadi öpüşün barışın bakmm:KK48::KK48::KK48:

kuzenim karacadan aldı herşeyini evlenirken
o zaman karaca çok meşhr değildi
senelerdir kullanıyor çokta memnun

iki tarafta öfkeyle kalkmış canım birinizin alttan alması gereki bence

ya öylede sade ve şık istiyom bende
bu sade ve basit gibi değil demiii:26::26:
ben evlenmiyom lann:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

vurmaa baya ya allam yareppimm :KK59: içine yazmışımm işte nolcekkiii:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:
kesinlikle basit değil
kızımm kendimde alırsam onlardan alcam
kendim begenmesem sana niye gösterym manyaak:KK53:

sen bi göster bakımm bana
peki yemek takımında
kahvaltılıklarda hangi marka iyi:26::26::26::26::26::26:
ikinizde yapıyorsunuz neden dersen..
ikinizde büyütüyorsunuz olayı
biriniz alttan almadı içnde böyle oluyo
kavga cıkıyo
birde bir zamanlar böyleydik bilin miiii
hadi öpüşün barışın bakmm:KK48::KK48::KK48:
yemek tkaımında falan kütahya porselen kaliteli ama yeni modelleri yok ben bernardo dan düşünüyorum yemek tkaımı kahvaltı tkaımını harikalar ama biraz pahalılar :26:
hep herseyı ben alttan alıyorum ama :KK19:
kuzenim karacadan aldı herşeyini evlenirken
o zaman karaca çok meşhr değildi
senelerdir kullanıyor çokta memnun
bilmem kime sorduysam çevremde çiziliyor rengı atıyor dedı :KK31:
iki tarafta öfkeyle kalkmış canım birinizin alttan alması gereki bence

ama o iç alttan almıyor:KK14:

Son düzenleyen: Moderatör:
yemek tkaımında falan kütahya porselen kaliteli ama yeni modelleri yok ben bernardo dan düşünüyorum yemek tkaımı kahvaltı tkaımını harikalar ama biraz pahalılar :26:

bilemeyeceğim canım o kadarını

erkeklerin ne zaman alttan aldığı görülmüş ki canım:KK14:

Bunlar Kokrmaz marka , bunların renkleri ve başka bir sürü modeller daha var canım :KK51::KK51:

$a1516-1yesil.jpg $a1517.jpg $FB,1632,53,korkmaz-a1972-1-silvia-kirmizi-tencere-seti-tencereler-korkmaz.jpg $kırmızı-saplı-korkmaz-tencere-seti-çeşitleri (1).jpg $korkmaz-a1972-silvia-violet-tencere-seti-z.jpg $a1516kirmizi.jpg $korkmaz-a1517-seravita-mor-seramik-tencere-seti-z.jpg

X