Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

bende bunun bordosunu begendimm kırmızı koyuuu onu koymaya çalışıyom
ciddi karar vermek cok zor ya

siz ne dersiniz kızlar nasıl bu seramik tencereler
rengine ben bayıldım

çok sağolun kızlar
canım allah ümit kesilmez derler yüzde 80 çok büyük oran ama dua et bol bol
inşallah sağ salim çıkar ameliyattan deden

sende sağol canım benim

afiyet olsun kuiiiiiiii
Sevuu iyiyim cok sukur tencerelerni goremedim lan
ben kaciyom haftasonu misafir war pazarteside kaynanamlar gelicekkkkk ben temizlige gidiyommmmmm

allah kolaylık versin mervem

eneeeeeeeeeeeeeeeee herkes sevgılsıylenn kavga etmıs.ben bugun hıc bulasmıyım benceee

niye mesele ne ki canım

hoşgeldiniz bacılar

ya bende bu renge bitiyorum çok güzel bu renkler bence

Bugün tartışma günü sanırım, neden tartışıyonuz ya yapmayın etmeyin yazıktır günahtırr

eneeeeeeeeeeeeeeeee herkes sevgılsıylenn kavga etmıs.ben bugun hıc bulasmıyım benceee

niye mesele ne ki canım

ben haklıyımmm ben her zaman haklıyımdır

ya aslında konunun başı uzun hikaye genel bir sorun ama olan şey benimki sabah uyuyordu ınternete gırdım baktım yarım saat önce falan gırmıs , bende vayy madem uyandın bana nasıl mesaj atmazsın dıye döşedim bir mesaj

sonra bır kaç saat sonra mesaja ttı sabah arkadaşım aradı konusup uyudum tekrar internette açıktı o yüzden öyle sandın ama kalkmadım yeni kalktım konuşup uyudum tekrar falan cumaya gidicem yemke yiyip falan dedi işte bende cumaya gittiğinde ve ben yemeğe gittiğimde mesaj atmadım hiçç oda çıkmış şimdi kızıyor bana yok insan bir şey drr de işte ne kadar farklısın da bende bir daha bak bakalım sana bir şey diyecek miyim de şöyle böyle bende herşeyden önce bana atıcaksın falan dedim öyle tartışıyoruzz

valla kelin merhemi olsa kendi başına sürermiş derler ya o hesap şu an
birşey diyemiyorum o yzden canım

burası bizim mutfağımız kızlar yeni evin mutfağı resimler önceki ev sahibinin resimleri

şimdi benim sıkıntım ankastre fırın varya onun üstü de tezgah gibi böyle benim orası sizce oraya ne konulabilir yardımcı olurmusunuz?

valla kelin merhemi olsa kendi başına sürermiş derler ya o hesap şu an
birşey diyemiyorum o yzden canım

çok sinir oldum bir de diyo mübarek günde yaptığına bak anlamıyo musun falan filann , ben mi yapıyorum dedim ben mii :84::84::99:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…