Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

nerden bulacaaan

iyi işte hep ordan all

bugünden söyle o zaman deki yarın diş kontrolune gıtmem gerekıyor 3 gibi çıkabilir miyim :112::112:

heeeey rüyamda ne gördüm biliiin miiiiiiii :116::116::116::116::114:

evetttt

haftasonu güzelce temizlersin evini canım dert etme herşey hallolurrr eşinle akşam konuştun mu funda meselesinii

Hu hu günaydın tatlım

günaydın adaşşş

günaydınlar hayırlı cumalar hayırlı sabahlar herkese nasılsınız?

iyiyiz mutlukız ben de mutluyum sen nasılsın

hımm o yuzden mi offladın Allah kolaylık versin

ne gibiii öğlene kadar uyuyupp sonra avm lere gitmeyi düşünüyorum senn başka planların vardır tabiii

iyiyim canım sen nasılsınnn

hiç ifade kullanmıyon kız

tabiki de yaniiiiiiiiiii bana uyku yok komutan yarın sabah 7 de içtimaya kaldırır

Günaydın kızlar nasılsınız bakimm
iyiyim canım sen nasılsınnn
ahahaah sana iyi nöbetler jayırlı teskereler o zaman :98::98::90:

Günaydın kızlar nasılsınız bakimm

günaydın hoşgeldin canım ben kendi adıma iyiyim sen nasılsın

evetttt

haftasonu güzelce temizlersin evini canım dert etme herşey hallolurrr eşinle akşam konuştun mu funda meselesinii

inşallah canım yapabildiğim kadar yaparım yine yok kız unutmuşum valla şimdi sen deyince aklıma geldi valla

günaydın adaşşş

iyiyiz mutlukız ben de mutluyum sen nasılsın

hımm o yuzden mi offladın Allah kolaylık versin

tabiki de yaniiiiiiiiiii bana uyku yok komutan yarın sabah 7 de içtimaya kaldırır

şükür bende iyiyim canım allah mutluluğunu daim etsin inşallah

ben de çok iyiyim ne güzel bigün dimiiii

Amiiiin Allah hepimize mutluluk versin, çok güzel bir güüüünnnnnn Akşam olursa daha da güzel olacakkk

ahahah nasl unutursunn
Allah olmayana da versin

ahahahaah verir verirrr

sevgiiii ne diyolaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…