Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

2 yıllık evli çocuk isteyen bir hanımcığım
istanbulun neresi cnm.
ben doğup büyüme Okmeydanı.
2 senedir kocaeli gelini :KK43:

oo maşallah hızlı yaşıtlarımdansın :KK1: :nazar::nazar:

aaaa bende öyle olucam biliyo musunnn :KK17::KK17::123::123::KK69::KK69:

istanbul şişli canım yakınnn :KK52:

orada iç akraban yok muydu :44:

günaydın kızlar :KK3:

işteyim off bu adam beni deli edecek. yeni başlayan müdürüm aynı şeyleri defalarca söylüyor. bir iş var hep öğlenlerde yaptığım her sabah geliyor ona baktınız mı diyor, diyorum ki öğlende tamam diyor gidiyor. iş benimle ilgili değil sabah yapabileceğim bir iş değil koşullardan dolayı o iş öğlende yapılmalı açıklıyorum zaten sabah yap demiyor ama sabahları gelip gelip soruyor.

sadece bu değil adam herşeyi tekrar tekrar soruyor. ben sevmem öyle aynı şeyi aynı kişiye bi daha bi daha anlatmayı ben bir defa anlatıcam o anlıcak hadi bilemedin 2 ama bu aldı yürtüdü gidiyor

azıcık geyik yapalım bari de kafamız dağılsın :)

hayır snein üstüne kusacamm :KK19::KK19:

kayısı çayı sen bilmezsın yeğenim :KK51::KK51::KK14::KK14::KK14::KK14:

nedne evlerden ırakım laaaaaaaan:44::KK23::KK23:

ne alakaaa kocaeliyle ilgili anılarım varrr :KK43::KK42:

ne istiyonz bendenn ne ne ne:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
bilmemm heç içmedim o ne laa yeni icatlar çıkarmayın:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
sen anlaman boşver:KK4::KK4:
Enemm pardonn:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

evet malesef çalışıyorum . Muhasebeciyim :KK4:
tamam oglimm ne yumrıklıyınn:KK4::KK4:
bizde çalışıyoz:KK4::KK4::KK4::KK4:

pühhhhhh:KK30::KK30::KK30:

işteyim off bu adam beni deli edecek. yeni başlayan müdürüm aynı şeyleri defalarca söylüyor. bir iş var hep öğlenlerde yaptığım her sabah geliyor ona baktınız mı diyor, diyorum ki öğlende tamam diyor gidiyor. iş benimle ilgili değil sabah yapabileceğim bir iş değil koşullardan dolayı o iş öğlende yapılmalı açıklıyorum zaten sabah yap demiyor ama sabahları gelip gelip soruyor.

sadece bu değil adam herşeyi tekrar tekrar soruyor. ben sevmem öyle aynı şeyi aynı kişiye bi daha bi daha anlatmayı ben bir defa anlatıcam o anlıcak hadi bilemedin 2 ama bu aldı yürtüdü gidiyor

sen kimsin ya
tanımıyoruz etmiyoruz
direk derdile dalmışın ne alaka:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

bişey anlamadım ama merhabaaa :KK3::KK9:
ne istiyonz bendenn ne ne ne:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
bilmemm heç içmedim o ne laa yeni icatlar çıkarmayın:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
sen anlaman boşver:KK4::KK4:
Enemm pardonn:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

tamam oglimm ne yumrıklıyınn:KK4::KK4:
bizde çalışıyoz:KK4::KK4::KK4::KK4:

pühhhhhh:KK30::KK30::KK30:
bişey istemiyom :44:

kayısı çayı güzeldirrrr :KK39: neden anlamammm :KK43:

heeeıı sormaaa :KK45:

olmamıııııı anne anneanne dede bütün sülale orada :KK14:
nasıl olacaksın sen bakim :KK1:
eşinin akrabalarını dmeiyorum sneın akrabaların var mı gelin gittiğin şehirde :KK1: bende oraya gelin gelicem işte inşalllah :nazar::nazar::KK17:

selam kızlar ben geldim :KK43: özel bir sorundan dolayı canım çok sıkkın :KK43::KK43:

ne oldu canımmm eşinle mi ilgiliii :44::44::KK28::KK19:

hoş geldin cnm ben seni biyerden hatırlıyorum ama nerden olduğunu hatırlıyamıyorum :44:
hayırdır ne olduuu özel değilse :44:

Bdv de çok takılırım ordan görmüşsündür, özel bir mevzu anlatamam ama çok korkuyorum :KK43: inşallah beklediğim gibi bişey çıkmaz

hosgeldin canımm kolay gelsin:) zorr öyle insanlarla ugrasmak

evet şu anda kocaeli ama istanbula anneme gelip giderim ben :KK14:
sen neresndensn

ben de okmeydanına cok yakınım canım :) halıcııoglu tarafındayım
selam kızlar ben geldim :KK43: özel bir sorundan dolayı canım çok sıkkın :KK43::KK43:

hosgeldin canımm hayırdır :26:

neden canm hayırdır:26::26:

bugun burda sürekli sela verilip duruyo tüylerim diken diken oluyo...

eşinin akrabalarını dmeiyorum sneın akrabaların var mı gelin gittiğin şehirde :KK1: bende oraya gelin gelicem işte inşalllah :nazar::nazar::KK17:

ne oldu canımmm eşinle mi ilgiliii :44::44::KK28::KK19:

sağlığımla ilgili bi durum burdan açık açık yazamam da mesaj atan olursa anlatabilirim :KK14:

X