Bunu yaşayan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

spa4444

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2021
25
12
32
Ben 28 ekimde idrar testi yaptım negatif çıktı daha sonra adetime 1 gün kala ayın 30 unda 2 tane idrar testi yaptım silik 2. Çizgi çıktı bende bir sevinçle gittim kan testi yaptrdım ama değerim 2.59 çıktı daha sonra bir gün sonra adet günümde ayın 31 inde 3 tane daha test yaptım ve yaptığım testler predictor dü coğunluğu 3 ünde de daha net 2. Çizgiyi gördüm Akşama kadar adetim gelmedi zaten cok agrımda olmadı normalde çok olur ve sabah erkenden gelir ama gelmedi akşam 8 de kahverengi leke geldi daha sonra tekrar kan testi yaptrrdım bu sefer farklı bir ölçümle yapmışlar ölçü birimi değişikmiş 1. 8 ve yanında pozitif yazıyor onun yanında da normal değer 1 den kücük olması gerekiyor yazıyor.bende kadın doğuma gttim kimyasal gebelikten cok korktum ama doktor değil dedi tabi daha cok basında olduğum icin keseyi görmekte imkansız dedi neyse bu sonuca göre hamilesin ama dğer az olduğu için Perşembe tekrarlayalım dedi bi yandan kanamam olduğunu söyledim yerleşme kanaması olabilir dedi. Bugün lekelenmemin 3. Günü ama pembeye döndü ve cok az geliyor genelde tuvalette sildiğimde görüyorum. Yani özetle bu durum beni cok yordu idrarda 5 şinde de cıkıp kanda cıkmaması sonra doktorun var demesi ama kesin olmaması cuma doktora gidicem ama cok endişeliyim bu durumu yaşayan varsa ve yardımcı olursa cok sevinirim testlerimide yükleyebilirsem atacağım şimdiden teşekkürler

Testlerimden 3ü

Eklentiler

• B91D5758-306E-431D-8FDE-E5D14F458D28.jpeg
    B91D5758-306E-431D-8FDE-E5D14F458D28.jpeg
    55,1 KB · Görüntüleme: 158
Bende de benzer bişi olmustu testte cift cizgi kanda 5.87 1 gün sonra 2.6 doktor kimyasal bile değil demişti. Ama benimki silik çizgiydi sizin baya görünmüş farklı yerde bir kan daha verseniz keşke

doktorumda öyle dedi başka yere yaptırdım daha sonra ordaki ölçümde farklı olduğu için pozitif yazıyor ama düşük değer .ama o dğerrde neye göre oluyor bilmiyorum evet çok belirgin ve bir gün arayla o kanama gelmesine rağmen. Böyle belirgin çıktı benim için çok zor bi durum

Canım senin testlerin baya belirgin. Görünüşte hamilesin inşallahh kimyasal değildir lekelenmen de adet günün olduğu için olabilir. Bende hamileyken adet günümde adet oldum
Kadın doğuma gittim bundan çok korktuğum için kimyasal değil dedi onda genellikle adet 1 hafta gecikip daha sonra kanla atılıyormuş yani doktor değil dedi valla bilmiyorum hemşireler çok kücük olduğu için kanda çıkmayabilir diyor herkes farklı bisey diyor kanamada durdu yani 1 orkidi gecmemiştir gelenler ama insan korkuyor işte bi net olsa hersey cok güzel olcak eşimde çok mutlu oldu aonra hüsrana uğradık oda çok üzülüyor

Kadın doğuma gittim bundan çok korktuğum için kimyasal değil dedi onda genellikle adet 1 hafta gecikip daha sonra kanla atılıyormuş yani doktor değil dedi valla bilmiyorum hemşireler çok kücük olduğu için kanda çıkmayabilir diyor herkes farklı bisey diyor kanamada durdu yani 1 orkidi gecmemiştir gelenler ama insan korkuyor işte bi net olsa hersey cok güzel olcak eşimde çok mutlu oldu aonra hüsrana uğradık oda çok üzülüyor
Üzülüp stres olma balım bişe olacağı yoksa bile stresten olur. İnşallah Hayırlı sağlıklı evlatlarınız olur 🤲🏻 belinde kasıklarında ağrı felan var mı

Bildiğin adet mi gördünüz
Evet. İki hamilelik geçirdim ikiside en başından beri kanamalı riskli hamileliklerdi ilkinde ilaç felan kullandım hemen geçti ama 2.geçmek bilmedi 9.haftaya kadar kanamam devam etti ve yine hüsran. Adet günümde yoğun kanama yaşadım ve 2 hafta sonra bebeğimin kalbi durdu😔

Üzülüp stres olma balım bişe olacağı yoksa bile stresten olur. İnşallah Hayırlı sağlıklı evlatlarınız olur 🤲🏻 belinde kasıklarında ağrı felan var mı
Ay insallah olur tek dileğim bu😊 bu durum cok stres yaptı bende yapmamaya calsıyorm ama olmuyor kasığımda ve belimde hafif agrı var ama değişik bir ağrı durulmayacak şekilde değil. Buarada cevapladığın için teşekkür ederim bütün dileklerin kabul olsun insallah

Bide balım ilişkiden biraz uzak durun çünkü ilişki lekelenme varken risk yaratıyomuş doktorum söylemişti

Evet. İki hamilelik geçirdim ikiside en başından beri kanamalı riskli hamileliklerdi ilkinde ilaç felan kullandım hemen geçti ama 2.geçmek bilmedi 9.haftaya kadar kanamam devam etti ve yine hüsran. Adet günümde yoğun kanama yaşadım ve 2 hafta sonra bebeğimin kalbi durdu😔
Cok üzüldüm gerçekten cok geçmiş olsun😞 insallah sende saglıkla bebeğini kucagına alırsın insallah

Ay insallah olur tek dileğim bu😊 bu durum cok stres yaptı bende yapmamaya calsıyorm ama olmuyor kasığımda ve belimde hafif agrı var ama değişik bir ağrı durulmayacak şekilde değil. Buarada cevapladığın için teşekkür ederim bütün dileklerin kabul olsun insallah
Doktora gidince ağrını söyle geçse bile yinede ağrım olmuştu de. Rca ederim balım ne demek bende buralarda sorularıma çok cevap aradım insan içini rahatlatmak istiyo için rahat olsun inşallah miniğin seninledir🤗🤲🏻Amin hepimizin duaları istekleri kabul olur İnşallah 🤲🏻❣️

Cok üzüldüm gerçekten cok geçmiş olsun😞 insallah sende saglıkla bebeğini kucagına alırsın insallah
Saol balım ne dedik üzülmek yok hakkımızdan hayırlısı Rabbimin bi imtihanı verir sınar alır sınar hamd olsun. İnşallah balım İnşallah 🤲🏻🤲🏻🤗

Doktora gidince ağrını söyle geçse bile yinede ağrım olmuştu de. Rca ederim balım ne demek bende buralarda sorularıma çok cevap aradım insan içini rahatlatmak istiyo için rahat olsun inşallah miniğin seninledir🤗🤲🏻Amin hepimizin duaları istekleri kabul olur İnşallah 🤲🏻❣️
Tamam canım

Saol balım ne dedik üzülmek yok hakkımızdan hayırlısı Rabbimin bi imtihanı verir sınar alır sınar hamd olsun. İnşallah balım İnşallah 🤲🏻🤲🏻🤗
Teşekkür ederim tekrardan kalbi çok güzel bir insansın Allah gönlüne göre versin insallah. İlerde mutlu haber alırsan duymak isterim yardımcı olduğun için çok sagol allah seni senin gibi insanlarla karşılaştırsın allaha emanet ol kuzum🥰😍

Teşekkür ederim tekrardan kalbi çok güzel bir insansın Allah gönlüne göre versin insallah. İlerde mutlu haber alırsan duymak isterim yardımcı olduğun için çok sagol allah seni senin gibi insanlarla karşılaştırsın allaha emanet ol kuzum🥰😍
Rca ederim🥰 Amin balım Rabbim seninde gönlündeki bütün güzellikleri sana yaşatsın.İnşallah o güzel haberi vermek nasip olur. Sende bana hayırlı haberler ver Sende Allaha emanet ol🥰❣️🤲🏻

X