Bunlar da benim yavrukuşlarım :)

E

EU2

Ziyaretçi
Arkadaşlar bunlar da benim yavrukuşlarım...:asigim: :asigim:

Maşallah deyin teyzeleri olur mu :nazar: :nazar:

bebb1nc7.jpg

w381.png

bebb2vy0.jpg

w380.png

bebb3wh9.jpg

w357.png

bebb4lm5.jpg

w345.png

maşallah:nazar::nazar:
allah analı babalı büyütsün
tamamına erdirsin

Masssallllhh caniiimmm. saglikli olmalarina cook sevindim.. hadi gozun aydin. dikkat et kendine.

maşallah cnm allah tamammına erdirisn

bademim 41 bin kere maşaallahh büyümüş keratalar :) :asigim: :nazar:

Çok teşekkür ederiz teyzeleri..Sizin bebişlere de 41 kere maşallah inşallah:nazar: :1hug: :asigim:

maşallah canım nasılda büyümüşler yerim ben onları çok tatlı gözüküyorlar allah nazarlardan belalardan korusun rabbim..:1hug::Saruboceq:

canım maşallah hayırlı haberlerle dönmene sevindim gül güle büyüt

:nazar::nazar: yavru kuşlara , nasıl da tatlılar yaaa :asigim:

Çok teşekkür ederim arkadaşlar hepinize...Sizinle paylaşmak çok güzel...a.s.

çok şekerler maşşallah. national geographcinin ikizlerle ilgili doğum belgeseli vardı izlemeni tavsiye ederim.Anne karnında birbirlerine dokunuyorlar birbirleriyle oynuyorlardı çok harikaydı. mutlu doğumlara.

çok şekerler maşşallah. national geographcinin ikizlerle ilgili doğum belgeseli vardı izlemeni tavsiye ederim.Anne karnında birbirlerine dokunuyorlar birbirleriyle oynuyorlardı çok harikaydı. mutlu doğumlara.

izlemiştim canım...:1hug:

4059.jpeg

anneleri maşallah benim hemşolarıma sen ne dersen de onlar patentli kocaelileryerimseniben

1356.jpg

bu çiçeklerde sana canım arkadaşım bunları sen çok hakettin.
söz oğluna bir gelin dünyaya getircem.baktık oülum oldu kızını alcam.kaydirigubbakcemile5

1356.jpg

bu çiçeklerde sana canım arkadaşım bunları sen çok hakettin.
söz oğluna bir gelin dünyaya getircem.baktık oülum oldu kızını alcam.kaydirigubbakcemile5

Canım çok teşekkür ederim a.s.

Bebişlerime senden olacak yeni bir arkadaş bekliyorum bir de teyzesi....a.s.:asigim:

maşallah mucizelerine! :nazar: allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin yavrularını!!

ahh canım çok güzeller maşallah yer onları teyzesi...

maşallah yavrukuşlarına allah nazarlardan saklasın.çok güzel ikiz olması.iyi olmalarına çok sevindim.dikkat et kendine

badem cok tatlılar masallah kaydirigubbakcemile3

X