bulantıdan ölücem yardım

bulantısı olan arkadaşlara bi sorum olacak,bu bulantılar hani olurya midenizi üşütürsünüz,bağırsaklarınızda bozulur ve bir anda tuvalete koşar ve çıkarırsınız ve gün ve gece boyu tekrar tekrar kusarsınız,bu şekildemi oluyo,bende bikaç gündür feci üşütmüşüm bu haldeyim,48 saattir su bile içemedim,o kadar susadımki bi yudum alıp kusuyorum,hamilelik bulantısı daha mı farklı bişey,eğer böyleyse:1shok:allah yardımcınız olsun ya...olsun ama en azından sizinki bebek yüzünden ,ne güzel yaaa,benimki gibi mikrobik diil...birkaç ay sonra geçecek inşallah,kocaman göbişiniz çıkacak,:CüvCüv:

canım bu kadar kusmaya bence normaldir,ben 2 gündür kusuyorum,kaburgalarım bile acıyo nefes alırken,zor yaaaa,ama geçecek merak atme,doktora sor ,eğer sancının zararı olursa bişey yeme serum al,rahatlarsın,beni baya rahatlattı ama tabi benimkinin sebebi farklı...

Gerçekten dayanılacak gibi değil, işden ayrılmayı düşünüyorum, sırf bu bulantılardan dolayı. Dayanamıyorum artık. Kustuktan sonra rahatlıyorum sonra yine başlıyor, ne yapıcağımı şaşırdım, bazıları tuzlu ayran demiş onuda yaptım ama olmuyor, acayip bi halsizlik var işdeyim ve gözlerimi zor açıyorum.

Seda kusmanın bebeğe bir zararı yokmuş ki, plesanta içinde korunduğu için onu etkilemezmiş, soktorun ne diyor bu duruma.

kızlar dün gece bebeğimi görüdüm kesede normalde bebekte görüüyordu ve dr kalbinide gördü ama bizim farketmemiz için erkenmiş henüz.

çok mutlu oldum ve 6haftalık değilmiş daha küçükmüş ya bu serumlar beni pekte rahatlatmıyor nolucak bilmiyorum .

çok kötüyüm ben 10hafta daha nasıl dayanıcam buna daha şimdiden kilo vermişim bile

cnmmmmm olacak bu kusmalar kiminin kan geliyormuş boğazı tahriş olduğundann

serumlarda pek bişey yapmıyorr cnm sadece vücuda direnç kazanıyorr...

bebeüinde gayet iyi olur cnm merak etme.......

kasığı ağrıtanlar bbendede oluyordu bişey olmaz canlarımmm

Selam arkadaşlar, bulantılarım had safhaya çıkınca dayanamadım doktora gittim, hastane aldı ben doktor, 3 gün kaldım serum taktılar, allah'a şükür hafifledi, akşamları bişey kalmıyor sabahları hafif oluyor.
Doktor bana;
Her yarım saatte tuzlu kraker ye dedi. Mideni çok fazla boş brakma ve çok fazla yüklenme dedi, az ve sık ye dedi.
2,5 hafta sonra bulantıların bitecek dedi.
Serumlar %70 azaltacak dedi.

Dediklerinin hepsi çıktı, çok şükür o kadar rahatım ki, ama çok dua ettim, çekmeyen bilmez bu bulantı illetini.

Kızlar hemen doktora gidin serum taksınlar, böyle geçmez bu günler, serumlar vucuda direnç katıyor ve bebek de besleniyor.

Allah yardimcimiz olsun arkadaslar, ben de benzer durumdayim, bu bebek icin cok uzun sure bekledim, ama hamileligimi farkettigim gunlerden bu yana oyle zor geciyor ki, bazen "keske olmasaydi" bile diyorum, Allah'in gucune gitmesin, Allah isteyen herkese versin ama bulantilar bu duruma getirdi beni malesef...Ama gececek arkadaslar, bu kadar dayandik, biraz daha cekecegiz, sonra dunyanin en guzel hediyesini kucaklarimiza alacagiz.........Birbirimize burdan da olsa destek olmak da guzel, en azindan yalniz degiliz......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…