Bugün

yeşilim başınız sağolsun ne mutlu sanaki seni takdir etmesini bilen bir eşin var ben 10 sene kayınvalde ve iki kaynımla oturdum 6-7 senedirde ayrı oturuyorum ama bir ayağım hep orda sürekli gider geliriz kışın gelir bende 15 20 gün kalır evlerimizn uzaklığıda 10 dk her türlü yanındayız ama yinede eşim hala yaptıklarımın farkında değil ilgilenmiyorsun diyip duruyor eşim arayıp sormaz annesini ama bana annemleri arıyormusun hiç diyip durur ya aramaya zaten fırsat kalmıyorki devamlı beraberiz işte böyle...

yeşilim başınız saolsun. sen olması gereken gibi davranıp karşılığını da almışsın.

sizede teşekkür ederim arkadaşlar sizlerde sağolun.
acema hâla seninki gibi kayınvalidelerin olması üzücü ama varlar işte.
sen eşine bak annesine saygıda kusur etme gerisi kolay.

yeşilim sanırım yanlış ifade ettim benim kayınvaldemle sorunum yok eşim sorun eşim annesi ve babası ile daha fazla hep fazla ilgilenmemi istiyor zaten sürekli gidip geliyoruz telefonla konuşuyoruz ama eşim hep daha fazla olsun istiyor

sabredeceksin çare yok canım. erkekleri biliyorsun hislerini fazla belirtmezler
eminimki biliyordurda şimartmamak için bu yola baş vururlar.coçuk gibidirler
herşey gönlünce olsun inşallah.

Basiniz sagolsun..En guzel davranisi sergilemissin...Guzel yuregini tbr ediyorum...

yeşilim önce başın sağlosun.gerçekten yüce gönüllü birisin.hayat bir imtahan...ve sen bu imtihanın ödülünü en güzel biçimde almışsın.o güzel yüreğinden öpüyorum seni...

yeşilim başınız sağolsun allah sizlere uzun ömürler versin..

keşke bende senin kadar sabırlı davranabilsem ama davranamıyorum
çünkü benim kayınvalidem evlat ayırıyor ona göre kız çocuk erkekten daha değerli kendisi kötü olmamak adına bir evladını diğer bir evladına şikayet ediyor bunuda ağlayarak sızlanarak yapıyor ..
offf offf daha neler var anlatılacakk...

yeşilim gösterdiğin sabırdan dolayı tebrik ederimmm...

Sizlerede Teşekkür Ederim Arkadaşlar Hepiniz Sağolun Sevgiyle Kalin.
Sevgili Ceren Aç Bir Konu Anlat Derdini . Herkez Paylaşsin Içine Atma Sakin.bekliyoruz ...

bende okurken sonunu anladim bir anne kaybetmek cok aci ne olursa olsun basiniz sagolsun.Allah her iki cihanda da seni mukafatlandirir insallah.gerci bu tarafta ki kiymetin bilinmis darisi diger tarafa.

öncelikle başsağlığı diliyorum. bana göre en doğrusunu yapmışsın ve ödülünü almışsın. varsa oğlun sana senin gibi kıymet bilen bir gelin versin ve ikinci ödülünüde öyle al.

Başınız sağolsun ,ölümlü dünya değil mi en güzeli sevmediklerimiz olsa bile kalp kırmamak. Sonradan üzülmemek için yapmamız gerekenin en doğrusu bu bence.

teşekkür ediyorum arkadaşlar.sizlerde sağolun.
sizinde beni motive etmeniz hoş duygular yarattı bende.

Yesilim inan yeni gordum yazini basiniz sagolsun Allah sabir versin, yazini okurken gozumun onune canim annecgim geldi oda kayinvalidesi icin senin gibi davranirdi bana kizsin sevmesin onemli degil ama oglunla iyi olsun der dururdu, annecigimde senin gibi oda merhamet dolu sevgi dolu, benide oyle yetistirdi seni takdir ettim, ama benim kayinvalidem hic olmadi olsaydi eminm bende annem ve senin gibi davranirdim, vicdanim bunu gerektiriyor, seni butun kalbimle kutluyorum iyiki aramizdasin canim

sevgili yesilim yazını daha önce görmediğim için özür dilerim gerçekten...zor bir dönem ...başınız sağolsun... eşini de taktir ettim gerçekten,acılı zamanında bu şekilde seninle paylaşması daha güzel bir mutluluk olabilir mi bir aile için...

böyle aile yaşantılarını gençler örnek almalılar bence, paylaştığın için teşekkürler.

eşinizle ve çocuklarınızla birlikte size Allah , sağlıklı uzun ömür versin.

canım ne mutlu sana,herkese nasip olmaz bunlar demekki seni yetiştiren anne öyle güzel yetiştirmişki sana saygıyı,sevgiyi,merhametli olmayı ögretmiş hayatta herşeye muafak olursun sen çünki bu duayı almışın kırmamişin büyüğünü allah senden ve seni yetiştiren anneden razı olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…