Bugün neler yaptınız ?

Aynen bnde kimse yazmayınca bende yazmadım ztn bir sen yazıyon başla kimse yok gruptan çıktılar heralde

Aynen bnde kimse yazmayınca bende yazmadım ztn bir sen yazıyon başla kimse yok gruptan çıktılar heralde
Çok garip.. Ne olduysa bu @Goldymy in başına gelen yanlış anlama olayı ve üyelik iptalini istedikten sonra oldu.. Herkes kayboldu, bir bağlantısı var mı bununla yoksa tesadüf mü anlamadım gitti..

Tanımadığı bir üyeye çağrı yaptı, o da yanlış anlayıp şikayet etti galiba, uyarı aldı, kendisi de bu duruma hassasiyet gösterip üyeliğinin iptalini istedi.. Sonra kimsecikler kalmadı bizden başka..

Çok garip.. Ne olduysa bu @Goldymy in başına gelen yanlış anlama olayı ve üyelik iptalini istedikten sonra oldu.. Herkes kayboldu, bir bağlantısı var mı bununla yoksa tesadüf mü anlamadım gitti..
Bende anlamadım canım ya derdi vardır belki goldymy kötüydü biliyorsun isteyen yazsın biz buradayız sonuçta

Hani bir selam beklersiniz ya uzaklardan Kimden olursa olsun unutulmamışım dersiniz ya O selam size olsun.Günaydın.

Hani bir selam beklersiniz ya uzaklardan Kimden olursa olsun unutulmamışım dersiniz ya O selam size olsun.Günaydın.
Böylesi güzel bir selam karşılıksız bırakılamazdı, geç girebildim onun için sadece iyi akşamlar diyerek chp vermek ıstiyorum..

Slm buralara yazan olmuyor artik
Ben en son katılanlardanım.. kimseyi göremeyince ben de girmiyorum.. çünkü doğru dürüst tanışmadan dağıldı herkes... çok sevmiştim halbuki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…