Bugün neler yaptınız ?

Canim herhangi bi rahatsizligin falan var miydi

Yok. Çok şükür sağlık açısından kadınsal bi rahatsizligim yoktu fakat ilk bebeğim yaşamadı. Kalbi durdu. Düşük oldu Dr sonuçlarda herhangi bi problem göremedi.

Çok bunalım yaşadım bi sure. Psikolojik olarak insan sorunu kendinde arıyor doğal olarak.

Ha şuan sorarsan kronik mantarim var. Yetmedi enfeksiyon da çıktı. Kan ugusmaligi da var. Çok şükür bugünlere kadar gelebildik :)

Senin bi rahatsizligin mi var? Yada neyin var canım. ?

Allah sifa versin oncelikle masaallah Rabbim kucagina almayida saglikla buyutmeyi de nasip etsin insallah.

Evet canim pkoyum. 1 asilama 2 basarisiz tup bebek tedavisi oldum embriyolar kaliteli olmasina ragmen tutunamadi. Doktor bagisiklik sistemin kabul etmiyor dedi 3 ay ust uste esimden kan alip lenfosit asisi olarak bana vurdular bu ay bi daha tup bebek yaptiracam insallah bu son olur ve bana tutunur bana dua et insallah canim.

Amin canım. Insallah bu ay bekledigin o güzel haberi alırsın :)
Ama olmazsa da sakin üzülme. Ve bence muhakkak dinlendir vücudunu. Psikolojik destekle beraber Inanki hiç ummadığın bi anda gelir yavrun insallah :)

Bi üye böyle birsey yazmıştı bi konuda. Tedavi ye ara verip Hersey i akisina bıraktığı zaman gelmiş meleği.

Sabırlı ol güzel arkadaşım. Seninde bögrün kusmukla dolar doğru zamanda :)

Senin de bogrun kusmukla dolar yazmissin ya kuzum iliklerime kadar hissettim coktan akisina birakmistim canim olmadi 4 ay once bi daha Ya Allah diyip yola koyulduk insallah Rabbim benim gibi evlat hasretiyle tutusan herkese ve bana en hayirlisindan evlatlar nasip eder.

Senin gibi gobisinde tasiyanlara da nur topu gibi eli ayagi duzgun salihli evlatlarini kucagina almayi nasip eder.

Az önce bi konu okudum. Konu başlığı

Erkek mi

Ve o kadar üzüldüm ki.

Senin gibi evlat sahibi olmak isteyen insanların bu imtihanı ne bileyim ya. Sabır istiyor.

Insallah bu ay hücrelerin buna hazır olur. Çok zor ya. Evlat acısı çok zor ama beklemekte çok zor.

Evet canim bence en agir imtihanlardan biri. Rabbim geciktiriyorsa guzellestiriyor demektir diye bi soz duymustum. Insallah en hayirli vakitte Rabbim her isteyene nasip eder .

Peki kendini nasıl hissediyorsun? Yani her turlu sonuca hazirsin değil mi. Çünkü bu süreç gerçekten çok meşakkatli.
Fazlasiyla umutluyum canim insallah olumlu sonuclanir e olumsuz olursa bikac gun hirpalarim kendimi ama fazla dagitmadan toparlarim insallah.

Allah şifa versin canım benim

Allah şifa versin canım benim
Amin insallaahhhh..

Ya ben birsey sorcam.

Az önce bdv de bi konu okudum. Konu içindeki bi yorumda üyelerimizden birisi enfeksiyon yüzünden melegini kaybetmiş.

Bilgin varmi bu konuda. Üyemizin yarasını deşmek istemedim ama korktum da işin özü. Bende de enfeksiyon var.

Tövbe tövbe sus çok içim yandı düşünme doktora sor kafanda düşünme

Tövbe tövbe sus çok içim yandı düşünme doktora sor kafanda düşünme
Dr ilaç veremem sana dedi. Kendini temiz tut hijyenine dikkat et iç çamaşırını özenli kullan vücut jeli falan sürme dedi. Ama okuyunca korktum ya. Tövbe tövbe. Maşallah büyüdük baya ama korktum ya

Dr ilaç veremem sana dedi. Kendini temiz tut hijyenine dikkat et iç çamaşırını özenli kullan vücut jeli falan sürme dedi. Ama okuyunca korktum ya. Tövbe tövbe. Maşallah büyüdük baya ama korktum ya
Ya tövbe tövbe doktor ne dediyse onu yapıcan şuan başka bişey yapma kafana göre Hamile topiklerine de danış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…