Bugün neler yaptınız ?

İyi aksamlar hanımlar bugün akşama kadar uyumuşum :uykucu: gece bulantı ve mide yanmasından uyuyamadım:cry:biraz uzanıyor demisdim uyuya kalmişim bir kalktım esimin gelme saati artık geç kaldı yemek kahvaltılık hazırlığımi dedim akşama yemek yapmadım :oops::KK71:esim aramış duymammissim anlamış uyudugumu tedbirli olup dışardan biseyler almış yanına da iki dkka mercimek çorbası yaptım . :KK36: birazdan da KV mi ziyarete gideceğim börek koydum fırına pişsin çayla yeriz:hamarat: işde böyle bir gün dü:110::KK200::KK200:

İyi aksamlar hanımlar bugün akşama kadar uyumuşum :uykucu: gece bulantı ve mide yanmasından uyuyamadım:cry:biraz uzanıyor demisdim uyuya kalmişim bir kalktım esimin gelme saati artık geç kaldı yemek kahvaltılık hazırlığımi dedim akşama yemek yapmadım :oops::KK71:esim aramış duymammissim anlamış uyudugumu tedbirli olup dışardan biseyler almış yanına da iki dkka mercimek çorbası yaptım . :KK36: birazdan da KV mi ziyarete gideceğim börek koydum fırına pişsin çayla yeriz:hamarat: işde böyle bir gün dü:110::KK200::KK200:
Ooo iyi bari akşam yemeğini kapatmışsın :KK48:
Allah kolaylık versin Allah analı babalı büyütsün inşallah

Bugun kahvalti yaptim.
Mutfagi tost makinesinden dolaplara kadar sildim.
Camasir katladim
Etrafi topladm
Sonracima camasr srrdim
Ciger almaya gittim geldim.
Oturdum dinlendim
Yemrgi yaptim
Suslendim
Kocami bekledim.
Geldi ama midesi agriyor.

Kiyamam. Cani hicbisey istemiyoe.
Baya hareketli bir gün olmuş ☺❤ şekerli yiyecekler mide ağrısını geçirir lokum tatlı şerbet vs

Bugun kahvalti yaptim.
Mutfagi tost makinesinden dolaplara kadar sildim.
Camasir katladim
Etrafi topladm
Sonracima camasr srrdim
Ciger almaya gittim geldim.
Oturdum dinlendim
Yemrgi yaptim
Suslendim
Kocami bekledim.
Geldi ama midesi agriyor.

Kiyamam. Cani hicbisey istemiyoe.
Geçmiş olsun
Baya iş yapmışın bu arada