Bugün neler yaptınız ?

ben çoktaaan girdim yeniyıla muharrem ayında hayırlı geceler
O zaman biz de girdik
Şimdi de 2018 e giricez inşallah
Takvimler 2018 i gösterip 2017 yi göstermiyorsa adı üstünde Yen'i bir yıl geldi denektir (Noel kutlama anlamında demedim ) farkındaysan Yen'i yılın kutlu olsun da demedim iyi seneler dedim sağol teşekkürler sana da hayırlı geceler

Bişey dicem ama tövbe tövbe erkeklerin teli alıp kapıyı kitlemeleri beni çok korkutur aklıma kötü şeyler gelio nasıl olsa küssünüz kapıyı kitlio farkettin mi küs diilken kitlese şaşarsın(ben de vi kere kitlenmiştim gelip kolumdan tutmasın ısrar edemesin die yemeğe oturmak içim özellikle TEli yanıma almadım belki de ben inçe düşünüyorum

Oyle canim uzulmuyorum . Yol ayrimindayim artik. Ne olacaksa olsun.
Ya şimdi konuyu tam bilmediğim için canım yorum yapamıyorum ama rabbim kimsenin yuvasını yıkmasın bende eşimle kavga ediyorum bitti diyip yatıyorum sabah yanımda bitiyo barışıyoruz ne olursa Allah eksikliğini göstermesin sende iyi düşün yavrum bir kızın

Vallahi istedigini yapabilir :) ben gozumden kiskanirdim , simdi hic birseyden. Birde bana ayakkabi almis gelirkene. Bisey derdim de neyse

Yeni
Yeni yılınız baldan tatlı,
kelebek gibi kanatlı,
katlı , yatlı
facebook, instagram "like"lı,
haftada üç gün ızgara kabaklı,
geçen yıldan havalı,
seyahati bol ✈,
geri dönmesi zor,
geliri giderinden fazla,
dolu dolu sazla , cazla,
streslere kapalı,
acısı sadece yediğiniz biberde,
tatlısı sağlıkla uyandığınız her günde ,
kilonuz kararında ,
ruh sağlığınız ayarında ,
tabiatın kucağında,
trafiğin uzağında,
sevdiklerinizle birlikte,
kem gözlerden uzak olsun ...
Tek derdiniz çok gülmekten bayılmak ,
para saymaktan yorulmak olsun! Yeni yılınız kutlu olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…