Bugün neler yaptınız ?

Canim ne oldu anlamadım kafana takacak üzecek kadar ne oldu

İnsanlar benimle istedikleri kadar dalga geçsin ya da alay etsin ya da hak vermesin ben duygusal vi insanım
Beecesteden intikamımı alıyım dedim şakasına tamam aldım Nergismorla
Birbirimize yeteriz dimi dedim evet dddi
Uzatmıcaktım ki tadında bırakacaktım
Ama Nergis mor naaptı bir var yoka ne dddi
Ben aradan çıkıyım kimseyle kötü olmuyum vb
En sinir olduğum da davranışlardan biri böyle siyaset mi olur hepimiz insanız gerekirse bazen kötü de olucaz arkadaşlarımızı satmıcaz
Herkese aynı mesafede durmak bana göre diil
Daha az önce benim yanımdaydın sora hemen tedirgin oldun aman kimseyle aram bozulmasın die hemen benim yanımdan ayrıldın belki de dünyanın en iyi insanısın ama yanımdan ayrıldın dünyaları verseniz de kimseyle konuşmak istemiyorum artık ne derseniz diyin allaha emanet olun

ya sen ciddden bana kırılmışsın kuzum özür dilerim ya düşünmedim kırılcanı samimi bulduğum için öyle konuştum dünden beri içim içimi yedi hakkını helal et barışalım hadi lütfen

Yaa var ya deli edersin haa bole çekip gidecen mi gel şuraya tartışılır bisi olur ama sen böyle yapip bisilerden kacma bunlar hayatımızda olan şeyler

Ben Çan'ıma kastetmediği sürece herkese hakkımı helal ederim . Üzülmemizin hiç vi faydası olmucak çinkü zamanı geri alamıcaz değişmicek yaşananlar estağfirullah özür dilemene gerek yok

Merhaba ben topige bugün geldim konuyu bilmiyorum ama halledilmeyecek bir şey yoktur. Lütfen gitmeyin konusulsun.

Yaa var ya deli edersin haa bole çekip gidecen mi gel şuraya tartışılır bisi olur ama sen böyle yapip bisilerden kacma bunlar hayatımızda olan şeyler
Ben neşeli bi insanım ama üzüldüğüm zaman geçmiyo geçemio en iyisi gitmek
Yöneticilerle konuşup konu sahibi olabilirsiniz vi yerde okumuştum
Vasiyetim yok
Aramızda oylama yapıp demokrat şekilde çoğunluğa uyarak seçin sadece

Aa nolduki kacirdim bn bida mi bisey oldu ama boyle yaparsan olmaz ki clamas topigi sen actin boyle cekip gidersen cok ayip olur

Yav deli olma cocuk gibi bide aramizda o piti piti mi yapcaz herkes dagilir zaten tad kalmaz boyle olursa

yaaa inanamıyorum bu kadar büyütceni bilmiyodum hiç aklıma gelmedi sonuçta burda hiçbirimiz birbirimizi tanımıyoruz, böyle şakalaşmalar oluyor diye ben taakıldım sana ,yoksa ne x ne y kimseyle alıp veremediğim yok. böyle düşünürsek sen missi etiketledin ben kırıldım mı hayır çünkü amacımız o şekilde şakalaşmaktı. ciddiye alıncak bi konuysa herkes krılsıın o zaman kalp kırmayı hiç sevmem amacım da hiçbir zamn bu olmadı yaptığım şakadan ibaretti tedirgin falan da olmadım çünkü sadece şakalaşıyoruz sanıyordum (!) neyse kırmışsam ben yine de özür dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…