Bugün neler yaptınız ?

kiz bnede yillardir adetin oldum olasi duzensiz ama boyle iki ayda olduğu oldu bi kere iki kere de 4 ayda filan onun disnda en geç 45 gün olurdu kilolar gelince hepten gitti yağlanma hep vardi sac dökülmesi de , kilo sorununu lisede cozdum evlendim daha beter oldu.:KK43:
Nolcak boyle valla zor bn yillardir aktarlardayim ama yine yok fayda

Burdaki ve tum kardeslerimin sıkintilari bu guzel gecede insallah hayirlara ulaşsin selamete kavuşsun..

Eklentiler

• images-2.jpeg
    images-2.jpeg
    11,3 KB · Görüntüleme: 24
Bu dünya imtihan dunyasi arkadaşlar. Allah kimden eksilttiyse veya arttirdiysa hikmetiyle yapmiştir. Biz bu sırra eremeyiz biz beşeriyetiz.. Gaybi da sonu da başi da o bilir. RAB kimseyi incitmez azabinda merhamet vardir. Hüzün dusürür kalbe inceltir yontar.. %99 rahmeti mahşerdedir..
%1 iyle dunyada bize sonsuz merhameti verir.. onun verdiginde de vermediginde hikmetler vardir.. Insâllah hayirla gelir gelen.. bizde ona layik olanlardan oluruz.. duaniz olmasaydi diyor ya..
Kalbimize dokunuyor ya hic dokunmasaydi hüzunsuz olsaydi.. taş gibi olsaydi.. :KK43: Rabbim çok buyük hikmetinden sual olunmaz.. icimden geldi yazmak hakknzi helal edin.

Son düzenleme:
X