Bugün neler yaptınız ?

Valla bana hiç bişey yapma demedi bende sormadım açıkçası ilaç kullanıyor bende kir yapıyorum işte ilk gittiğimizde bu yana artma var çok şükür ama bekliyoruz işte
Biz soyledik kür yapıyoruz falan diye. Simdilik ilaçtan baska bisey kullanmayın ki ilaçlar etkili oluyo mu gorelim dedi. Hem belki birbirlerinin etkilerini azaltabilirler falan dedi. Biraz da böyle deneyelim bakalim. Deneme tahtasına döndük resmem. Haftaya da benim doktor randevum var bakalim o ne dicek. Ne zamandır istiyorsunuz bebek?

Icimden gelmiyor eve geldiginden beri bagrarak kinusuyor bende o da . Evin huzurunu ben bozuyormusum...
Yoruldum. Zamaninda okadar caba gosterdim ki icimden gelmiyor ne yazikii odamdayim uyuycam dunde ayri yattik, buunde gelmese sasirmaz
Neler yaşadınız hangi yollardan geçtiniz bilemem ama evlilik kolay kurulmadığı gibi kolay da bozulmamali. Lutfen kendinizden baska kimseyi dinlemeyin. Birkaç naçizane tavsiyem; eşinizle daima açık olun birbirinize. Küsmek sorunları ertelemek anlamına gelir, kavga da etseniz bagirsaniz da çözüme ulaşmaya çalışın. Empati kurun ve eşinizden de bunu isteyin. Erkekler biraz sabırsız tahammülsüz oluyor tartışma anında, siz durumu yonetirseniz daha sağlıklı olacağını düşünüyorum

@Pembe Vosvos üzümdüm sana :KK43: ama İnan çözümlenmeyecek bi durum yok ne eşler var saçma sapan hareketleri olan onlara direkt boşan diolar ya İnan desteklerdim ama senin öyle kötü bi durumun yok olsa ben de boşan derdim . Müsait olduğunda yazarsın kaç yıllık evlisiniz die
Zamanla oturur gibi gelio bana
Söylemesi kolay ama biraz mücadele gerek
Çok diil sana devamlı çabala demiorum ama pes etme şuan

N nur mawish senln tarifin dediğin gibi daha iyi len maydonoz bile yok düşün gayet lezzetli yumuşak tadı var kıvamı
Benim ki daha tok tu
Böyle hafiflik daha çok yakışıo m köftesine
Çiğ köfte diil ki bu ağır olsun :oha:

Bu arada adetim üçüncü günü sadece vi gün fazla kan geldi diğer günler hiç sıvı kan diildi
Havalar stres ve ilaçtan olsa gerek
Yok yerleşme mi acaba yok bilmem ne boşa umutlanamam
Umutlanmanın birinci koşulu adet gecikmesi bence o da oldu ben d ve sonu hüsran oldu gördüğünüz gibi... habire bu konuda sıkmıcam sizi ama yazasım gelio arada

• Beğen
Reactions: H M
@Pembe Vosvos kuzum olur inşallah morelini bozma rabbime dua et bol bol tartisilip düzelir evliliğine önem saygı başka şeyler yoksa olur bizlerde neler neler boşalacak geliniyor ama kolay değil bidaha yuva kurmak vurmasın aldatmasın sürekli eviylende ilgileniyorsa inşallah bu şeyler aşılır

X