Bugün neler yaptınız ?

Olmazmii olu ayaklari yere basmaz insanin bizede duaa ett:KK68:
Ayy canım vala ediyorum her zaman rabbim bana nasip etti inşallah da devam eder rabbim en kisa zamanda sizede bu güzel duyguyu yaşattısn cinsiyeti öğrenince yazarım teyzesi :KK200:

• Beğen
Reactions: H M
Eve yeni geldim oturuyorum disarda yedigim sey biraz godur gudur yapti midemi:sus:
Yemek derdinden kurtuldum bugunluk..
Sen nabtin

Aslinda aklima bugun..yeni evlendigimde başima gelen bir konu takildi nedense.
Gelmis gecmis ama benim.anlam veremedigim birsey

Bi kere tüm içtenliğimle soğan kürü yaptım kankam da öyle hamile kalmış kesin falan diodu yaptım olmadı boşver
Hem bazen ters etki de edebilirmiş her kür yararlı die bişey Yok
Belki sıcak suya oturururum o zararsız gibi duruyo
Bi de soda karbonat karışımı gördüm banyoda şeyine sürüosun esnekleştiriyomuş
:cool:
:KK70::KK70:alemsin vallahi.Oturma banyolari yararli oluyomus dedigin gibi dene bakalim .Soda filan diyosunda mahfetmesin sonra eyvah

haydi anlat anlat:KK71:
Ya benm ilk evlendigim zaman adetim 2 hafta gecikti..
Ve ben hic test yapmadim o zamanlari pek umursamiyordum doktora gittim ama oturamayacak haldeydim egilemiyorum filan adetimin 40.gunuydu doktor bakmisti rahmin kalislanmis dedi ama ne test ne birsey hic birsey yaptirmadi.. obur ay hamile kalirsin iyi dedi yumurtaliklarin ben ilk zamanlar cok duzenli ve adet gorurdum her ay yum. Flan cok iyi olurdu verimliydim yani son sene strestenmi artik neydense aksilikler oldu. Yumurtladigimi.bile cok hissederdim belim agrir vs vs.. aklima dustu durup dururkene niye pesine dusmedim diye belkide hamileydim ole bi agri yoktu ya cok kotuydum

Bide bi kere akintim oldu pembe devami gelmedi bekledim 5 gun sora kanamam basladi ama suphelendim Doktora gittim dusuk yapmis olabilirsin dedi test yaptk deger yerlerdeydi... bi doktorda dedi sen hic dusuk yaptinmi diye kontrol ederken.

Biliyorum sıkıcı bi konu ama bende anlatirken surekli sıkılırım:) aklima geldi durup dururkene.

Bide bi kere akintim oldu pembe devami gelmedi bekledim 5 gun sora kanamam basladi ama suphelendim Doktora gittim dusuk yapmis olabilirsin dedi test yaptk deger yerlerdeydi... bi doktorda dedi sen hic dusuk yaptinmi diye kontrol ederken.
Aa tuh belkide hamileydin ama nerden bilecen tahlil yapmamislar bilsen oyle yaparmiydin.Aklina gelmeseydi keske dahada canim skılir simdi

Biliyorum sıkıcı bi konu ama bende anlatirken surekli sıkılırım:) aklima geldi durup dururkene.
yo canim bu konular bna hic sıkici gelmiyo bizi birbirimizden baska yasamayanlar anlamaz rahat olabilirsin ama aklina gelmeseydi keske senin icin diyorum bide bunu takma kafana

X