Bugün neler yaptınız ?

Ayy kızlar önceden kuran naz şimdi kilmiom usuengenclikten çok vakit var ona ama bi saat ayırmıyoruz üzülüyorum
Canım yaa çokk haklosın insan kuran okursa içide rahat oluyoo insan arada şu telfnu atsa yarım saatini almıcakta öyle bi zaman olmuş ki tlfnlar elden düşmüyooo yani buna bizlerde dahilll

Canım yaa çokk haklosın insan kuran okursa içide rahat oluyoo insan arada şu telfnu atsa yarım saatini almıcakta öyle bi zaman olmuş ki tlfnlar elden düşmüyooo yani buna bizlerde dahilll
Gercekten cagin hastaligi bu telefonlar hic iyi degil ama bagimlilik yapti resmen herkeste

Aynen kuzum benim bi fikrim var hepimiz sabah dan başlayalım ve kıldık diye haber verelim konuşalım aynı ayında kilalim ve vesile olalım birbirimize gelip yine konuşalım olmazmi

Gercekten cagin hastaligi bu telefonlar hic iyi degil ama bagimlilik yapti resmen herkeste
Aynn canım önceden klavyeli tellerde al ara aç kapa o ladardı şimdi herşeeyyy var androidlerde kimi kötü şeyler için kimi iyi şeyler için kullanıyoo benm hiçç hesabım yookk ilgilenmiyorum heralde açsam kafamı telfna gömerim kimseyle ilgilenmezdimm ama Allah'a şükürr kullanmıyorummm

Benimde sosyal medya yok vallahi en iyisi.

KUzm bende evlendim evmeli facebook instgram kullaiom önceden instgram vardı onuda sildim da de wapsap iş düzgün girmem bi tek bura iste

valla onceden bn esime kizardim bi birak su teli diye bi senedir bnde ayni oldum cok kotu ya zaman caliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…