Bugün neler yaptınız ?

Kızlar burada bence kişilerin arkasından konuşup tanımadan yargılamazsanız çok daha güzel olur. Hiç etik değil. Ki benim için de “erkekmiş” mevzusu döndürdünüz on dakika gidip işimi halledip gelene kadar, şok oldum..Tabi ki bunu 3-4 kişi yaptı, diğerlerini asla katmıyorum. Sonra onlarca “erkekmişsin sen” diye mesajlar geldi sayenizde, buradaki erkek çıkan herkesi kandıran bir üye dahi sanıldım..nasıl üzüldüğümü bir ben bilirim. Ki ona rağmen bana onu diyenlere tek kelime etmedim. Boşuna hakka girmeyin. Bugünkü polemikte de “Zorla banlatırlar insanı” demiş birisi şuan kim tam hatırlamıyorum, “keşke böyle insanlar olmasa” “böyle insanlar” tanımlaması hiç hoş değil. Akaba Akaba abla çok iyi temiz kalpli birisidir, ne kötü söz söylemiş ne de iftira atmış. Böyle bir cümlesi asla ama asla yok. Hayır var diyen beri gelsin. Bir problem varsa bence bizzat kendisiyle muhattap olun, ki tanısanız zaten çok seveceğinize eminim. Bunları söylüyorum çünkü ben yokken yazdıklarınız yüzünden çok zor duruma düştüm, başkalarının başına da böyle bir şey gelmesin. Ha illa konuşmak istiyorsanız bence özelden bolca dedikodunuzu veya muhabbetinizi yapın, sorun yok bence. Yanlış anlamayın beni, sadece objektif olmak en güzeli ve doğrusu. Kötü gözüküyor yazdıklarınız. Amacım polemik yaratmak asla değil, o yüzden hiçbir yoruma cevap yazmayacağım. Bu mesajım da 2-3 kişiyedir.Hayırlı huzurlu geceler hepinize, Allaha emanetsiniz.

O kelimeyi ben kullandım mevzuyu ii biliyorum canım sen kendini bildikten sonra kimse sana zaten erkek demeye hakkı yok benim o sıralarda biz gerçek alınacağını bilemedik bi kaç kişi senden foto sana mi ait deyince senden cevap bekledik bu üstüne gitmedik senin gercek olduğuna emindik zaten orda gülüp eğlendik binada karıştı olay bugünkü mesele ise burda kız hamile düşüncesiyle stresliydi ben bunu izza ettim kızın üzerine bilerek gelindi sanki keşke uzanmasaydi yoksa her insan kimse kimsenin içini bilemez burayı severek ve herkesi tanimiyorum ama hiç kimsenin kimseyle sorunu yok bu kadar buyumesin bu mesele seninle iyi kötü muhabbetinin oldu kimselen sorun yok cnm

X