Bugün ne yaptım?

Planlarım
⚡Eve halı, perde,yolluk vs eksik eşyaları almak
⚡Kendime 5 kombin yapacak kıyafet alışverişi yapmak(ayakkabı, çanta dahil)
⚡ Gözümü önce lazerle çizdirip sonra burnunu yaptırmak
⚡ Kaş,dudak, göz kapağı da yaptırmak
⚡ Çocuklarla ve kv ile daha çok ilgilenmek

Planlarım
⚡Eve halı, perde,yolluk vs eksik eşyaları almak
⚡Kendime 5 kombin yapacak kıyafet alışverişi yapmak(ayakkabı, çanta dahil)
⚡ Gözümü önce lazerle çizdirip sonra burnunu yaptırmak
⚡ Kaş,dudak, göz kapağı da yaptırmak
⚡ Çocuklarla ve kv ile daha çok ilgilenmek
İşte böyle kim tutar seni 🌹 işte imkanların varsa kullan 🌹

Gideceğim hep kuyruğu dik tutmaya güçlü durmaya çalıştım.ama olmuyor artik
Diş ağrısı olunca nasıl doktora gidiyoruz
Kalp ve beyinde bir yerden sonra error veriyor
İlacı alıp hormonları dengelemek lazım
Kv bana çok dedi cipralex al iç diye dinlemedim almadım içmedim depresyonum ilerledi
Sonra üniversite hastanesinde doçent bile tuttu o ilacı verdi şaka gibi

Dün neler yaptım?

Yatak odasının gardrobu ve bazanın altını düzenledim
Şehriyeli pirinç pilavı yaptım
Patates salatası yaptım bil yağlı bol acılı
Temizliğe sağolsun kadın geldi kapı pencere sildi banyo wc yıkadı
Evden atılacak şeyleri attım
Evi düzenledim

Bugün neler yapıcam?

Geceden yoğurduğum hamurla pizza ve pişi yapıcam
Market alışverişi yapıcam
Çamaşır yıkanacak asılacak
Bebeği yıkayacağım
Biberonları kaynatacağım
Pazara gideceğim sebze meyve alacağım
Kalan kiyafetlerimi düzenleyeceğim.

Diş ağrısı olunca nasıl doktora gidiyoruz
Kalp ve beyinde bir yerden sonra error veriyor
İlacı alıp hormonları dengelemek lazım
Kv bana çok dedi cipralex al iç diye dinlemedim almadım içmedim depresyonum ilerledi
Sonra üniversite hastanesinde doçent bile tuttu o ilacı verdi şaka gibi
Benim ağrılarım olduğuna kimse inanmıyordu bide ilk bebeğimi kaybedince tramva sonrası panik atak gelişti kullandım ilaç ama bu sefer de eski kayınvalide ve eski eş deli.muamelesi yaptılar bunu boşanırken bile kullandı malesef oğlumu elimden almak için velayet davasında da kullandı
Oysa o zamanlar hastaydım evladımı kaybetmiştim sonra aldatilma olayı olmuştu ama hepsi bir ağızdan hayal gördüğümü vs söylediler yanlış anladın ben değil iş arkadaşım yazdı dedi arkadaşıda ben yazmıştım yenge deyince ne yapabilir dim yıllar sonra yine yaptı ama bu sefer tek seferde bitirdim.
Oğlum küçüktü biraz ona vicdan yapıyorum arada acaba affetseydim mi çocuk perişan oluyor vs diye ama kaderin önüne geçilmiyor ki
Bazen hala nasıl yaşadığıma şaşırıyorum aklımı kaybedecek gibi oluyorum düşündükce aldatılan benim mağdur benim ama çocuk elinden giden yine ben
Çocuğu kendine karsi doldurulan yine ben
Ailesinden destek göremeyen yine ben
Bazı insanlar bu dünyaya çile doldurmaya gelirmiş ya o misal galiba diyorum
İsyan etmemeye çalışıyorum

Bugün ki planım hiç belli değil 😅saat 9 da kan tahlili vereceğim vitamin eksikliği v ve anemi için
Sonra mahallemizde diyetisyen varmış yeni açmış muayenehanesini fiyat bilgisi almak için gideceğim bütçeme uyarsa diyetisyen yardımı alacağım kilolar için bu kadar şimdilik

Benim ağrılarım olduğuna kimse inanmıyordu bide ilk bebeğimi kaybedince tramva sonrası panik atak gelişti kullandım ilaç ama bu sefer de eski kayınvalide ve eski eş deli.muamelesi yaptılar bunu boşanırken bile kullandı malesef oğlumu elimden almak için velayet davasında da kullandı
Oysa o zamanlar hastaydım evladımı kaybetmiştim sonra aldatilma olayı olmuştu ama hepsi bir ağızdan hayal gördüğümü vs söylediler yanlış anladın ben değil iş arkadaşım yazdı dedi arkadaşıda ben yazmıştım yenge deyince ne yapabilir dim yıllar sonra yine yaptı ama bu sefer tek seferde bitirdim.
Oğlum küçüktü biraz ona vicdan yapıyorum arada acaba affetseydim mi çocuk perişan oluyor vs diye ama kaderin önüne geçilmiyor ki
Bazen hala nasıl yaşadığıma şaşırıyorum aklımı kaybedecek gibi oluyorum düşündükce aldatılan benim mağdur benim ama çocuk elinden giden yine ben
Çocuğu kendine karsi doldurulan yine ben
Ailesinden destek göremeyen yine ben
Bazı insanlar bu dünyaya çile doldurmaya gelirmiş ya o misal galiba diyorum
İsyan etmemeye çalışıyorum
Yaşadıkların çok zor şeyler
Tek başına baş edemezsin
Git ilacını al
Bir iki aya toparlarsın

Bugün ki planım hiç belli değil 😅saat 9 da kan tahlili vereceğim vitamin eksikliği v ve anemi için
Sonra mahallemizde diyetisyen varmış yeni açmış muayenehanesini fiyat bilgisi almak için gideceğim bütçeme uyarsa diyetisyen yardımı alacağım kilolar için bu kadar şimdilik
Benimde vitamin ve kana baktırmam lazım ama iştahım aşırı açıldı acaip yiyorum bu yemeyle de kötü çıkmaz herhalde

Benimde vitamin ve kana baktırmam lazım ama iştahım aşırı açıldı acaip yiyorum bu yemeyle de kötü çıkmaz herhalde
Kilo verememe demir eksikliği ve anemi kaynaklı oluyor genelde beni gören sağlıklı hicbirseyi yok zanneder ama fibromiyalji migren anksiyete bozukluğu vs dolu

X