Bugün ne yaptım?

Yıpratır gerçekten ya attı mı peki nişanı

Yıpratır gerçekten ya attı mı peki nişanı
Ortaya karışık.
Aksi gibi oğlan seviyor.
Aile istemiyor böyle agresif biriyle evlilik yurümez diyo. İki gün sonra çocuk bir şey olsa kapı kapı onu mu arıyacaksın dıyo.
Ayrıldı gibilerdi geri barismişlar anladığım.
Mantık hayır dıyo aşk evet dıyo.

Yaşlar kaç? Kıza düğünde öfke dansını hediye et

Bölümler çok uzun değil iki güne bir bölüm bana uyar ama yetişemeyiz diyen olursa genişletebiliriz aralığı da
Yorumlama için de siz ne derseniz uyarım isterseniz herkes müsait olduğunda yazsın veya akşam bir saatte buluşalım

Son düzenleme:
Ben de kitapta anlatılan iyi kız karakterindeyim içime atarım her şeyi içim Gürtuna deniz ama Dışrdan tadımız kaçmasın Ali rıza bey modu

17 Ağustos

Kombi işini ayarladım gibi.
Yarına bir ön bincik gidecek sıkışmış kenara
Yürüyüşe çıktım ama yeni pedometre indirdim geç aktive oldu. Adımları düzgün sayamadım.
Eski saat için yedek kordon siparişi vereceğiz.
Yeni akıllı saat siparişi verdik.
Resmen hayatımın parçası olmuş.
Gece gündüz uyku, adım, saat bakmaktan çok boş kaldı kolum.
Çay yaptım, şimdi dinleniyorum.

Tünaydın ☺

Yine kombi işiyle uğraştım.
Dünkü at hırsızı kılıklı söylediği ürünü vermedi.
Başka yer ile görüştüm.
Fiyat 14.000 e çıktı.

Kahvaltı bile yapamadan oğlanı yüzmeye götürdüm.
Yine iptal.
Neyse dönüşte bir yere oturduk.
Hamburger yedi o.

Çay vs içmeyince başıma ağrı girdi resmen.
Stres en sevmediğim.
Arabayı aradim parça daha bugün gelecek.

Bende başka yere uğradım.
Yemeğimi yedim biraz kendime geldim.
Gelirken dondurma aldık, yedik.
Dönüşte yürüyerek eve geldik.
Hava çok sıcak.
Yarın oğlanı kampa götüreceğim.
Araba olmadığı için metro ile götüreceğim.

Yorulmuşum baya.
Kana kana üç bardak su içtim.

Sabah neler yaptım ?☺

Yatakları topladım. Acaip derli topluluk hissi veriyor. İnsanı rahatlatıyor. Mikan kafam beynım bedenim bile düzene girdi sanki.
Evi süpürdüm.
Bulasık makinesini çalıstırdım.
Ders çalıştım.

Aysen012 canım sende bana ilham oldun.
Demiştin ya atılacak alınacak hemen yaparım diye. Ertelemem biriktirmem diye. Kesınlıkle en doğrusunu yapıyorsun.

Tünaydın☺

Nasil gectı günün?
Verım alabildin mi?

Netten uzak durabildin mi?
Evett dediginiz gibi yaptim 12 ye kadar hic almadim telefonu elime kalktim dusumu aldim,yemegimi yaptim,kapimin onunu sildim sirkeli suyla,evi derledim topladim :)) hemde hepsi 2 saat icinde yapildi
Disari ciktim 1 gibi markete ugradim,asure yapicam onun malzemelerini aldim :) donunce kendime bi ogle yemegi hazirladim,simdi makinaya camasir attim onlari beklerken dolaplarimi biraz duzenliyorum.Telefon olayini gercekten yavas yavas en aza indirgemeye dusunuyorum cok farketti <3 tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…