Bugün ne yaptım?

Çok teşekkür ederim çok şükür doğdu minnoş kızım amin inşallah

Yoktun uzun zamandır, nerelerdesin?
Canım maalesef, eşimle biraz sorunlarımız vardı, topun ucundan döndük diyelim. Sonrada işte iş güç, bayramda da şehir dışındayık derken ancak düzene giriyorum.

Canım maalesef, eşimle biraz sorunlarımız vardı, topun ucundan döndük diyelim. Sonrada işte iş güç, bayramda da şehir dışındayık derken ancak düzene giriyorum.
Halletmenize sevindim. Arada gelgitlerin olmadığı bir evlilik yoktur sanırım. Keşke olmasa ama iki insan her zaman aynı kafada olmuyor maalesef

Ne guzel dua nız Amin insallah

Gün 3

Giysi dolabımı düzenledim.
Odamı temizledim.
Mutfağı temizledim.
Bugün annem eve dönüyor o yüzden ortalığı topladım ve temiz bir ev bulmasını istedim.
Şimdi internet üzerinden nişanlımla dizi izliyoruz bir de kahve içiyorum

Mutfak dolaplarına girdim
Ahaha Dün annem evde yoktu bugün döndü anneanneme göz kulak oluyordu da, dedim ki geldiğinde evi temiz bulsun mutlu olsun Seviyorum temizlik yapmayı böyle hele zihnim doluyken daha çok, zihnimi susturuyor resmen

Halletmenize sevindim. Arada gelgitlerin olmadığı bir evlilik yoktur sanırım. Keşke olmasa ama iki insan her zaman aynı kafada olmuyor maalesef
Sağol canım. Evet çok haklısın, dört dörtlük insan olmadığı gibi öyle bir evlilik de yok. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Ah canım bizde sarsildik maalesef eşimle bi ara dedigin gibi topun ucundan döndük bosanma noktasina kadar geldik 6 ay önce ama sonrasinda toparladik cok şükür hatta eskisinden daha iyi olduk diyebilirim. Agizlarimizin tadi bozulmasin insallah. Rabbim evliliklerimizi nazardan sakınsın

Ahaha Dün annem evde yoktu bugün döndü anneanneme göz kulak oluyordu da, dedim ki geldiğinde evi temiz bulsun mutlu olsun Seviyorum temizlik yapmayı böyle hele zihnim doluyken daha çok, zihnimi susturuyor resmen
Burcun nedir?
Bende keşke temizlik yapmayı çok sevseydim isterdim.
Annem bağ bahçe kadını sanırım aileye çekiyoruz.
Ben bayılarak yapmıyorum

21 Temmuz

Kahvaltıya kızartma yaptım
Oğlanı yüzmeye götürdüm, geldim.
Evi komple süpürdum.
Bir makine çamaşır yıkayıp astım.
Mutfak dolaplarını üst ve alt sildim.
4 kapağın içini de boşaltıp sildim.
Fırını çektim ,arkasını sağını solunu sildim.
Tabi kan ter içinde kalıp bir güzel duş aldım.
Akşama tereyağlı bulgur pilavı ve salata yaptım.
2767 adım oldu ancak.
Şimdi de çay keyfi

Aynen temiz olsun ama temizliği ben yapmıyım istiyorum aşarsan bana da sırrını söyle
Bence ara vermemek filan olmalı.
Düzene koyup devam etmek sanki.
Bak bugün mutfak dolabı fırın arkası sildim.
Neden her hafta silmiyorum ki çok da zor değilmiş gözümde büyütmüşüm dedim.
Ama işte başına geçene kadar kafada yoruyor düşünce.

Bak şimdi zebra stor yıkanacak .
Çıktı, bekliyor.
Dakik insanları aslında çok seviyorum.
Hiç bekletmeden kafada biriktirmeden hemen yapanları.

Ben de öyleydim yemek yapmak hobim derdim. Ama bu sene nefret ettim ondan da neden bilmiyorum ç, çocuklar herşeyi yemiyor ondan sanırım
Olabilir.
Bizimkilerin damak tadına göre yapıyorum ben artık yoksa burun büküp beni deli ediyorlar.
Böyle kafam daha rahat.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…