Bugün ne yaptım?

direk iban istyeyip para göndermek ayıp mı olur sence

Hacca giden kişiye hediye mi alınıyor? İlk kez duydum böyle bir şeyi. Benim bildiğim gidenler gelirken hediye getirir

Hacca giden kişiye hediye mi alınıyor? İlk kez duydum böyle bir şeyi. Benim bildiğim gidenler gelirken hediye getirir
Ha ha parayı veren düdüğü çalar işte
Kim para takarsa ona hediye gelir
Yoksa avucunu yala

Şaka şaka hoş geldin yapana hediye verilir genelde .
O da tekkeyi bekleyen çorbayi içer oluyor

Haziran ayı da hızla akıp gidiyor.

Ocak, Şubat , Mart çok güzel ve verimli geçmişti.

Nisan, Mayıs hastalıklı sıkıntılı ve çok verimsiz geçti.

İnşallah Haziran Temmuz Ağustos ve ilerleyen aylar hepsinden daha da güzel geçer.

Hepimiz için öyle olsun diliyorum

Ha ha parayı veren düdüğü çalar işte
Kim para takarsa ona hediye gelir
Yoksa avucunu yala

Şaka şaka hoş geldin yapana hediye verilir genelde .
O da tekkeyi bekleyen çorbayi içer oluyor
Hac sonrası hoşgeldiniz diye ziyarete gidilir. Onlar da getirdikleri zemzem hurma vs ikram ederler. Hacı yüzükleri falan getiriyorlar ya bi de :) işte parmağına olanı alırsın Yakınlarına daha kıymetli şeyler getirirler ben öyle gördüm.

Benim babam getirmiş.
Hala durur benim ismimim baş harfi yüzük vardı.Ben aldım.Ayarlı hatta.Bir de inci kolye gibi beyaz mini boncuklardan kolye var.

haziran ayı başladı kızlar, şöyle bir uygulama yapalım mı bu ay gerçekleşmesini istediğimiz 3 şeyi paylaşalım mı? sonra da bunun için neler yapmalıyız onı düşünürüz, böylece daha verimli bir haziran ayı geçiririz

1-elimdeki 2 yarım kitabı bitirmek
2-doğum hazırlıklarını tamamlamak
3-oğluşlarımla günde en az 1 verimli ya da eğlenceli bir şeyler yapmak

1-Kitap okumayı arttırmak düzenli okumak.
Zaten ummhnisa ile kapışma yapıyoruz bu ay rakibem kendisi beni aldı şanslı kadın

2-Yürüyüş ve piknik arttırmak.
Akşam üstü çocuk zaten futbol oynuyor.
Çay vs götürüp kendi eğlenceme bakmak.

3-Bol bol dinlenmek . Düzenli uyumak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…