Bugün ne yaptım?

Bu öyle değil canım.
İpler bütün kontrol kendisinde seviyor.
Yönetme peşinde.
Her şeyi bilen eden benim konumunda.

Bencil oluyor genelde balıklar.
aaaa hiç öyle değil, ben de balığım, ama tam tersine hep başkalarını düşünmüşümdür ömrüm boyunca, hep fedakarlık yaptım, eşinin yükseleni bişeyi farklı bence, balık burcu iyidir, duygusal, hassas, naif, hayalperest, maceracı.

benim eşim de yengeç mesela, dediğin gibi o da herşeyi yönetme, herşeyi ben bilirim edasında, belki de cinsiyet kaynaklıdır bu durum, ama eşim bildiğin narsist, hep önce ben diyen çok zor bir insan, kendi doğruları var ve asla değiştiremezsin, sabit fikirlidir. empati yoksunudur, asla karşındaki ne düşünür diye düşünmez, ben ne dersem o mantığında.

Evet evet ben ben aynıyız

Yengeç ve balık normalde iyi anlaşır, cinsiyetten de olabilir. Benim eşim de ikizler, en zor burçlardan biri zaten ikizler ahhhs

Yengeç ve balık normalde iyi anlaşır, cinsiyetten de olabilir. Benim eşim de ikizler, en zor burçlardan biri zaten ikizler ahhhs
Ay hiç anlaşamıyoruz valla, dediğim dedik çaldığım düdük misali, artık ben de saldım ucunu, kendim için yaşıyorum, yaşamaya çalışıyorum, belli bi yaşa gelince insan, kafaya dank ediyo bazı şeyler. Ne kadar verirsen insaoğluna, hep bir fazlasını istiyorlar senden, o yüzden, bir yerde dur deyip, önce kendim demeli, yoksa giden gidiyor. Bu konuda çok video, psikolog tavsiyesi dinlemiş, kitaplar okumuş biri olarak tavsiyem, önce kendim demeyi öğrenmenizdir. Bu dediğim bencillik değil tabii ki, kendi ihtiyaçlarının, kendi isteklerinin farkında olup, karşı tarafı da ihmal etmeden orta bir noktada buluşmak. Ha karşı taraf yanaşmıyorsa, o zaman da kendine öncelik vermek.

Kesinlikle katılıyorum. Kendinden fazla başkasını düşünürsen, karşıdaki kişi buna mecbur olduğunu sanmaya başlıyor

Ablam da balık.
Ben balıklardan çekiyorum valla.
Saydıkların da yok
Yengeçler çok zor ya.
Kinci oluyor.
İyiyim canım sağol, poeln alerjim var biraz hapşuruk kaşıntı falan idare ediyorum
Benimde var iki gündür zyrtec içiyorum rahatım şükür.
Ama sen gebesin
Ağaçlık alanda bulunmayıp camları geç saatte açman gerekiyor.
Ha ha sen niye üstüne alındın kız
Bana kızgın emoji de atma ya kızgın beğenmedim filan bana tuhaf geliyor

Selam canlarım

Güne erken az uyumuş başladım
Ama pozitif ve motiveyim inşallah

Sabah okula gitmeden bulaşık makinesini boşalttim.
Okuldan geldim.
Kahvaltı sonra kuaför hallettim.
Sabahtan buğday ıslatmıştım.
Keşkek koydum düdükluye

Yaz tamamen geldi artık.

Yeni kararlar yeni adımlar olacak inşallah

Hedefim
Daha kararlı ve net olmak .
Sınır ihlaline eş ve çocuk müsade etmemek.
Az konuşup cok dinlemek.

Kitap okumaya ve ev düzenine geri dönmek.

Ben de bir yazılı okudum,sisteme girdim.
Çamaşırı astım.
Yemeği de fırına verdim.
Ayran yaptım.
Yemek yedik çocukları yıkadım. Sarma sardık bugün taze yapraktan.
Bugün bebek kıyafetlerini yıkamayı bitirdim.
1 sepeti ütüledim. Son bir posta kaldı.
Birazdan yürüyüşe çıkacağım.

Yemek yedik çocukları yıkadım. Sarma sardık bugün taze yapraktan.
Bugün bebek kıyafetlerini yıkamayı bitirdim.
1 sepeti ütüledim. Son bir posta kaldı.
Birazdan yürüyüşe çıkacağım.
Buzluğa mi sardin?
Annen geldi demi
Gözün aydın

Baya kıyafet yıkadın ütüledin.
Geçen demiştin 40 parça alt diye

Kaldı bir buçuk ay.

Annen ne pişirdi?
Döktürmüştur şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…