Bugün ne yaptım?

Canım ne çıktı tam bilmiyorum.
Hangi hepatit.
Onlar şehir dışında sadece gezmeye gelmişlerdi.
Hastalık ilk çıktığında test mest bir şeyler yapılmış ama sürece pek dahil değilim.
Sana şu sekilde anlatayim hepatit b ise eger kayinvalidem antikorlu kaynim eltim antikorlu( hastaligi gecirmis atlatmis) bu arada kp elti vs ayni apartmandaydik ayni bahcedeydik uzun yol şoförüydü kp ama sık sık evine gidip geliyordu bizlerde yemek yiyodu ayni evde cok bulunuyordk . Eşim ve bende ise sonuclar negatif di cocuklarda zaten dogdugunda aşı yapiliyor. Bizde 3 doz hepatit b aşısı olduk eşimde bende 2 görümcem de ve eslerinde cikmamisti yani doktor hepimize kağıt yazip test yaptirmisti. Negatif cikanlar ise yanlis hatırlamıyorsam 3 doz aşı olduk. Hepatit B cinsel yolla ter ve tükürük yoluyla bulaşıyor biz artik kp geldiğinde küçük wc yi ona tahsis ediyoruz evden havlulari kaldırıyoruz kağıt havlu kullaniyoruz onun yattigi odaya cocuklari cok sokmuyoruz kıyafetlerini nevresimlerini herseyini ayri yıkıyoruz.. bizimkiler ara ara gelirler cok soguklarda kalmaya yada hastane dönüşü gelirler kalmaya

Merhabalar🌸

Yeni kararlarla geldim🌿 yani, umarım öyledir😃

Bugün bir anda vahiy inmiscesine🤣 rafine şekersiz bir yaşamın nasıl olacağını düşündüm. Ve şekersiz 21 gun kuralını uygulamaya karar verdim. Paketli gıda, beyaz undan yapılan her şey, pirinç, makarna ve rafine şeker tuketmiycem 21 gün boyunca. Bakalım bu üç hafta sonunda vücudumda nasıl değişiklikler olacak? Açıkçası biraz da meraktan yapıyorum, kilo verilebiliyor mu enerji artıyor mu vs. Bunları merak ediyorum.

Her gün mutlaka abur cubur yiyen biri olarak umarım başarılı olurum. Bakalım, süreçten de haberdar ederim sizi😁

Merhabalar🌸

Bugün bir anda vahiy inmiscesine🤣 rafine şekersiz bir yaşamın nasıl olacağını düşündüm. Ve şekersiz 21 gun kuralını uygulamaya karar verdim. Paketli gıda, beyaz undan yapılan her şey, pirinç, makarna ve rafine şeker tuketmiycem 21 gün boyunca. Bakalım bu üç hafta sonunda vücudumda nasıl değişiklikler olacak? Açıkçası biraz da meraktan yapıyorum, kilo verilebiliyor mu enerji artıyor mu vs. Bunları merak ediyorum.

Her gün mutlaka abur cubur yiyen biri olarak umarım başarılı olurum. Bakalım, süreçten de haberdar ederim sizi😁
Ben bir süre beslendım liz öyle

Sonra ameliyat olunca bozmak zorunda kaldım
Orda hoşaf içmiştim😂😂

Ben cheesekek harıcı öyle çok tatlı paketli yemediğim için açıkcası hiç zorlanmadım
Enerjim nasıldı bilmiyorum ama be kadar yersem yıyeyım kilo almıyordum

Denemekte fayda var bence

Ben bir süre beslendım liz öyle

Sonra ameliyat olunca bozmak zorunda kaldım
Orda hoşaf içmiştim😂😂

Ben cheesekek harıcı öyle çok tatlı paketli yemediğim için açıkcası hiç zorlanmadım
Enerjim nasıldı bilmiyorum ama be kadar yersem yıyeyım kilo almıyordum

Denemekte fayda var bence
Ayy hosafa güldüm çok tatlısın😁😁

Valla bugün ilk gunum. 3 tane hurma yedim maşallah devasa biseydi o da. İçimi kıydı o kadar tatlıydı ki. Şuan açlık hissim var. Evde ekşi maya ekmeği var ama beyaz undan. Bu diyette beyaz un olmadığı için yememek lazim de mi🥺

Valla bugün ilk gunum. 3 tane hurma yedim maşallah devasa biseydi o da. İçimi kıydı o kadar tatlıydı ki. Şuan açlık hissim var. Evde ekşi maya ekmeği var ama beyaz undan. Bu diyette beyaz un olmadığı için yememek lazim de mi🥺
☺️☺️☺️sen de çok tatlısın🥰

Evet içinde şeker olan hersey yasak maalesef

Bol su bitki çayları belki açlığı yatıştırır

Emziriyorsan çok acıkabılırsın🤷‍♀️
Acaba emme bitince mi başlasaydın daha kolay geçerdi

Merhabalar🌸

Harika bir haber 🌺

Lizz hurma serbest mi?

Rahat 4 kilo verirsin bence.
Vücuda şeker girmediği için 2 kilo civarında ödemin 2 kilo en az yağın erir bence.

Bedenen her yerin santim santim incelir.
Hatta mezura varsa ölç bir.

Farkı görünce sen de inanamayacaksın.🌺

☺️☺️☺️sen de çok tatlısın🥰

Evet içinde şeker olan hersey yasak maalesef

Bol su bitki çayları belki açlığı yatıştırır

Emziriyorsan çok acıkabılırsın🤷‍♀️
Acaba emme bitince mi başlasaydın daha kolay geçerdi
Emmenin ne zaman bitecegi belli degil ki🥺 emerek uyuyor artık ve emmesse çok huysuz oluyor hiçbir yere sığmıyor🙁

Lizz hurma serbest mi?

Rahat 4 kilo verirsin bence.
Vücuda şeker girmediği için 2 kilo civarında ödemin 2 kilo en az yağın erir bence.

Bedenen her yerin santim santim incelir.
Hatta mezura varsa ölç bir.

Farkı görünce sen de inanamayacaksın.🌺
Valla hurma için tatlı niyetine yiyebilirsiniz deniyor tabii eğer ayrıca tatlandırılmamis bir hurmaysa. Evde vardı ama tabi içeriğini bilmiyorum. Yedim gitti😃

Valla bilmiyorum sırf sonucu merak ettiğim için dişimi sıkıp sonucu göreyim istiyorum

Slm gençlik 🌺 bugün neler yaptım?
Bugün boş günümdü. Sabah minnoş oğlumla balkonda güzel bir kahvaltı yaptık😋 gayet sağlıklı bir kahvaltı yapmama rağmen 1. Saat tokluğum yüksek çıktı anlamadım 🤷‍♀️
Neyse mutfağı topladım. Makineyi boşalttım.
Bir makine çamaşır attım.
Yatakları topladım. Robotu çalıştırıp küçük oğlumla dışarı çıktık. Markete gittik. Özellikle uzaktaki markete gittim yürüyüş olsun diye. Sonra eve döndük. Komşularım kahveye geldi. Sütçü süt getirdi. Komşular gidince sütü mayaladım.
Fasülye ayıkladım. Çamaşır serdim. 1 mak daha attım. Çamaşır katladım bir miktar.
Sonra küçük oğlanla uyuduk. 4te uyandım. Fasülye ve pilav pişirdim. Oğluş uyanınca aşağı indiK. Biraz sohbet muhabbet. Sonra biraz yürüyüş yaptık arkadaşlarla. Yukarı çıkıp miniğimi yıkadım. Eşim ve büyük oğlan gelince yemek yedik. Şimdi mutfağı topladım. Birazdan tekrar yürüyüşe çıkacağım. Sonra çocukları uyutma duş kahve ve kapanış 🤗

Valla hurma için tatlı niyetine yiyebilirsiniz deniyor tabii eğer ayrıca tatlandırılmamis bir hurmaysa. Evde vardı ama tabi içeriğini bilmiyorum. Yedim gitti😃

Valla bilmiyorum sırf sonucu merak ettiğim için dişimi sıkıp sonucu göreyim istiyorum
Sonuna kadar destekçinim 🌺
Hatta istersen ben de başlayım seninle.

Burdan destek atarız birbirimize.

Neler pişireceksin sabahtan yazarsın.

Ben ne yaptım? 😌
Heycandan uyuyamadım okul kermesi ne oldu ne olacak diye .
5 de kalkıyorum iki gündür.
Hatta 3saat 54 dakika uyumuşum 😇

Kabızlık var diye dün zeytinyağli enginari abartmisim sabahtan da kayısı yedim yedim 😋sonra bir müddet WC kardeşliği başladı.

Neyse okul saati okula gittim.
Çocuklarla ders ve bahçenin curcunasi zor oldu.
Onları eve yolladım.
Sonra biraz yardım ettim ,satış yaptık.
3 gibi eve geldik.
Yedik içtik.
1 bölüm dizi izledim.

Kp ile konuştuk.
Yarın geri hastaneye gidecek.
Ablamla konuştuk yarım saat.
Sınıf temsilcisi ile konuştuk yarım saat.

Şimdi de kk takılmaca 😇

Akşama kolaya kaçıyorum makarna ayran menü.
Belki bir de salata. 🥗

25 Mayıs 🌸

Okuldaki adımlar 4654 oldu.
Sabah okula giderken Tülay Kök' ün en son videosunu dinledim arabada.
Evden yine eşya ayikladik. 1 çanta oyuncak, 6 parça alt kıyafet elden çıktı. Yaşasın eşya elemek 😎
Dizi izledim.

Yorucu ama verimli bir gün oldu.🌸

İşte benim listem. Hamile olduğum için siz miktarları biraz azaltabilirsiniz🤗 sudem34 sudem34 Lizz Lizz

Eklentiler

• 84F8A209-6524-4EB4-A04D-EE72BD58C8B5.jpeg
    84F8A209-6524-4EB4-A04D-EE72BD58C8B5.jpeg
    95,9 KB · Görüntüleme: 38
  • 9F43AB08-9CDC-4B1D-A8D4-B46D2E4A2293.jpeg
    9F43AB08-9CDC-4B1D-A8D4-B46D2E4A2293.jpeg
    105,8 KB · Görüntüleme: 41
X