Bugün ne yaptım?

Sevindim iyi olmana ❤️❤️
Kilo başa bela zaten. Ben de diyete başladım ama yapasım da yok aklım yemeklerde :işsiz:
Yorgunluk ve uykusuzluk canım 😌
Başlamakla iyi yapmışsın.

Büyük adım o zaten gerisi gelir.
Tansiyonu da düzenler güzel bir beslenme planı.

inci-tepik inci-tepik
1.5 ayda 16 kilo verdi.
Diyetisyen ile.

Ahh cancazimm benide dusunurmus😂😂 sen bugun dinlen yarin baslayalim. Biseyi merak ettim bizde yazalim mi butun gun ne yaptigimizi bide diyetle mi alakali gunluk hersey mi🙄🙄
Bence sadece tüm menüleri ve kiloları topluca bizim sayfaya da yazabiliriz 😜@sudem34 sence nasıl olur, olur mu? Burası karma bir sayfa zaten, her şey var.

İncim ben günlüğümüze yazacağım menüleri vs. Burada da fırsat buldukça sohbete katılırım 😊

Ya konuyla alakalı değil de Beyhan budak i Instagramdan takip edenler gormustur, Güney Kore'ye gitti. Diğer imza ve seminer etkinliklerinden ziyade bu iş değil de keyif gezisi gibi biseydi. Mesela ben şunu düşündüm, esi ve çocuklarını da goturseydi diye. Mesela insan ailesiyle gitmek istemez mi? Yani ne bileyim ben öyle bekar gibi gezemezdim ya başka bir ülkede. İçime sinmezdi hic. Ailem de gezsin görsün isterdim.

Bence sadece tüm menüleri ve kiloları topluca bizim sayfaya da yazabiliriz 😜@sudem34 sence nasıl olur, olur mu? Burası karma bir sayfa zaten, her şey var.

İncim ben günlüğümüze yazacağım menüleri vs. Burada da fırsat buldukça sohbete katılırım 😊
Aynen canim gunluge yazalim yarindan itibaren yazmaya baslayalim

Ya konuyla alakalı değil de Beyhan budak i Instagramdan takip edenler gormustur, Güney Kore'ye gitti. Diğer imza ve seminer etkinliklerinden ziyade bu iş değil de keyif gezisi gibi biseydi. Mesela ben şunu düşündüm, esi ve çocuklarını da goturseydi diye. Mesela insan ailesiyle gitmek istemez mi? Yani ne bileyim ben öyle bekar gibi gezemezdim ya başka bir ülkede. İçime sinmezdi hic. Ailem de gezsin görsün isterdim.
Benim eşim de gezer

Ben de gezerim😂😂
Tek başıma gitmek istiyorum dersem giderim neresi olursa

Misal eşim ben Hindistan a gidecem dese ben onunla gitmem😂
Koreye de gitmem
Belki eşi gitmek istemedi

Belki adam kendı gezmek istedi🤷‍♀️

Bazı insanlar tek gezmekten keyıf alıyor çünkü yanındakilere göre plan yapmak zor oluyor

Benim de hayalim tek başıma Los Angeles a gitmek:KK53::KK53::KK53:

Günaydın ☀️
B
Benim eşim de gezer

Ben de gezerim😂😂
Tek başıma gitmek istiyorum dersem giderim neresi olursa

Misal eşim ben Hindistan a gidecem dese ben onunla gitmem😂
Koreye de gitmem
Belki eşi gitmek istemedi

Belki adam kendı gezmek istedi🤷‍♀️

Bazı insanlar tek gezmekten keyıf alıyor çünkü yanındakilere göre plan yapmak zor oluyor

Benim de hayalim tek başıma Los Angeles a gitmek:KK53::KK53::KK53:
Benim daha uzun yıllar hayalim tek başıma tuvalete gitmek olacak 🙈🤣🤣🤣 şu an kendime çok acıdım 😢

Günaydın ☀️
B

Benim daha uzun yıllar hayalim tek başıma tuvalete gitmek olacak 🙈🤣🤣🤣 şu an kendime çok acıdım 😢
O günler de geliyor ya 4. Yü yaparsan biraz geç gelebilir tabi😂😂😂

Allah uzun ömürler versın zaman hızlı hemen gelir bence

Lizi anladım ben tek hakkım varsa ailem de görsün istiyorum diyor haklı olarak
Ama bir kaç kere gitme hakları ve imkanları varsa tekte gıdebilirler

O günler de geliyor ya 4. Yü yaparsan biraz geç gelebilir tabi😂😂😂

Allah uzun ömürler versın zaman hızlı hemen gelir bence

Lizi anladım ben tek hakkım varsa ailem de görsün istiyorum diyor haklı olarak
Ama bir kaç kere gitme hakları ve imkanları varsa tekte gıdebilirler
4.mü 😱

3.yü bile kendi hür irademle yapmadım ama işte artık büyük konuşmayacağım🤭

X