Bugün ne yaptım?

Evet 3.🤭

Allah gönlünüze göre versin 🙏 benim 3. Daha rahat geçti ama dediğim gibi ilk defa bulantı ilacını düzenli kullandım. 3 kutu bitirdim. Eve girer girmez salonda bir koltuğa çöküyordum asla evin içinde dolaşamıyordum bir koku alıp kötü olacağım diye 🙈 bu iyi haliydi yani 😅
Ayy😔 insallah digerleri gibi gecmz daha iyi gecer ya yoksa mahvolurum sosyal hayat her türlü hayat biter ruh gibi oluyorum resmen 😅

17 Mayıs 🌺
3758 adım attım 🚶🏻‍♀️
Kişisel temizlik yaptım.😌
Bugün 2 parça kıyafet eledim.Bir parça da dün elemistim.🎽👕👖
Dondurma,kahve keyiflerini yaptım ☕
Lezzetli bir akşam yemeği yedim.😋
Dün ve bugün yüz yogası yaptım.💆
Bulaşık makinesini boşalttim.🍽️
Uzun zamandır klip izlemiyordum ,klip izledim.📺
Araştırma yaptım.:mapus:

Sabah cocuklari okula gonderdim, tekrar yattim çünkü rahatsizdim sonra kalktim kahvalti yaptim, ev temizligi, camasir vs sonrasinda komsumla cay keyfi yaptik, aksam yemegi hazırladim şimdi tv bakiyorum.. kitap falan okumadim maalesef çünkü okumayi sevmiyorum eskiden cok kitap okurdum simdi ilgimi cekmiyo pek🙄

Doya doya bir bardak suyu içemezdim herkes kokuyodu sanki her şey, Kac yasinda simdi miniginiz.. Bende 3. Ye hazirlaniyorum cesaretimi topladim 😅11 ve 8 yasindakiler benimkiler…
1 yaşına yeni girdi🥲☺️ Allah bağışlasın sizinkileri de🧿 fakat 3. Ye nasıl cesaret ettiniz ya😶😶😶 vallahi bravo😁😁

Yarın itibari ile 31 hafta bitmiş oluyor 🥰

Ben 16. Haftaya kadar şiddetli bulantı ve istifra şeklinde geçirdim üç hamileliği de diğer ikisinde acillik oluyırıdm bunda bulantı ilacını düzenli kullanınca bir nebze daha iyiydim. Annem yanımdaydı o dönem yoksa aç kalırdık asla mutfağa giremiyordum😢 bunun 8 ay sürdüğünü hayal edemiyorum 😓 sonrasında diğerlerinde daha iyiydim hamile gibi değildim. Bunda biraz daha uykucu, yorgun, yediklerimin dokunduğu bir hamilelik geçiyorum ama buna da şükür yine de iyiyim ☺️
Mikancigim az kalmış😌 işte hiçbir hamilelik diğerine benzemiyor. Gebelik şekerin belki biraz stres yapıyor seni ama yine de çok şükür bugününe. Ayy sen simdi lohusa olcaksin ya, acaba nasıl olcak😃😃😃 çok merak ediyorum😃

1 yaşına yeni girdi🥲☺️ Allah bağışlasın sizinkileri de🧿 fakat 3. Ye nasıl cesaret ettiniz ya😶😶😶 vallahi bravo😁😁
Ya sizinki daha bebek 🥰🥰 Allah bagislasin hepimizinkini Rabbim görünür görünmez bütün kazalardan korusun 🤲 Yani bana gecen sene özellikle o pandemi döneminde sorsaydiniz 3.yü yaparmisin diye asla derdim 😅 ama suan ikiside büyüdüler ve bende calismiyorum uzun zamandir. Acikcasi canim sklyor eşim ve cocuklarda cok istiyor bende tamam dedim hayırlısıyla bakalım ne olacak

Ya sizinki daha bebek 🥰🥰 Allah bagislasin hepimizinkini Rabbim görünür görünmez bütün kazalardan korusun 🤲 Yani bana gecen sene özellikle o pandemi döneminde sorsaydiniz 3.yü yaparmisin diye asla derdim 😅 ama suan ikiside büyüdüler ve bende calismiyorum uzun zamandir. Acikcasi canim sklyor eşim ve cocuklarda cok istiyor bende tamam dedim hayırlısıyla bakalım ne olacak
Sağlıcakla kucağınıza alın🥰🧿

Yaşınız genç mi? Ben 36 da anne oldum ve gerçekten enerjim tükendi. İkinciyi değil düşünmek olası bir sürprize falan bile yüreğim dayanmaz. Yine Allah'ın gücüne gitmesin diyorum ama yok yani. Bir tanede tükendim. Fiziksel ruhsal her anlamda. Hala bile hayat normale dönmedi benim için. Çocuk çok zor biseymis.

Sağlıcakla kucağınıza alın🥰🧿

Yaşınız genç mi? Ben 36 da anne oldum ve gerçekten enerjim tükendi. İkinciyi değil düşünmek olası bir sürprize falan bile yüreğim dayanmaz. Yine Allah'ın gücüne gitmesin diyorum ama yok yani. Bir tanede tükendim. Fiziksel ruhsal her anlamda. Hala bile hayat normale dönmedi benim için. Çocuk çok zor biseymis.
Ben 32 yasindayim suan, zaten üniversite okurken evlendim 20 yasinda.. 21 ve ve 25 de anne oldum. ikisinede cok isteyerek hamile kaldim,hatta bana kalsa oğlum 1 yasindayken baslamistim ikinci cocugu istemeye..oğlum cok uslu bi bebekti evde varligi yokluğu anlasilmazdi ama kızımda tam tersi fazlaca anne bagimlisi bi bebekti ve fazlaca hareketli karistiran ve benim enerjimi tüketen😔 Ayni sizin gibi düşünüyodm acikcasi ama zamanla büyüdükçe o eski günler geride kaldi şimdi gayet akıllı uslu bi 👧 oldu hatta bana yardimci bile oluyor bazen 😃

Ben 32 yasindayim suan, zaten üniversite okurken evlendim 20 yasinda.. 21 ve ve 25 de anne oldum. ikisinede cok isteyerek hamile kaldim,hatta bana kalsa oğlum 1 yasindayken baslamistim ikinci cocugu istemeye..oğlum cok uslu bi bebekti evde varligi yokluğu anlasilmazdi ama kızımda tam tersi fazlaca anne bagimlisi bi bebekti ve fazlaca hareketli karistiran ve benim enerjimi tüketen😔 Ayni sizin gibi düşünüyodm acikcasi ama zamanla büyüdükçe o eski günler geride kaldi şimdi gayet akıllı uslu bi 👧 oldu hatta bana yardimci bile oluyor bazen 😃
Ne güzel😍😍 uslu bebek sahibi olmak ikinciyi istemek için bir sebep😁😁 siz çok genç anne olmussunuz, en enerjik zamanlarınızda. Hala gencsiniz 3..için. valla bizden geçti. Ben 37 eşim 45. Bize bı tane 3 taneye bedel oldu buyuturken🤣

Kayınvalidem tek çocuk olmaz, bı tane kardeş yapın demiştir. Ben:

Screenshot_2022-05-16-22-56-36-96_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg

Günaydın☺️

Geçmiş dolu dolu🙈
Nasılsınız umarım herkes iyidir

Sudem hallettim vize işlerini çok kalabalıktı ilginç şekilde
Ünlü iki kişiyi de gördüm isim vermeyecem ama onlar nasıl ünlü olmuş ben daha güzelim ünlü olmayı daha çok hakediyorum😝😝

Mikan az kalmış doğuma sağlıklıca kucağına alırsın insallah
Yemek derdınden bende bıktım ya

Liz tek çocuk oldugu müddetçe o lafı hep duyacaksın canım🤷‍♀️

İnsallah biz de ilerde torun istiyoruz diye dava açmayız çocuklara
Biz tekle kaldık onlar hiç yapmayabılirler

Günaydın☺️

Geçmiş dolu dolu🙈
Nasılsınız umarım herkes iyidir

Sudem hallettim vize işlerini çok kalabalıktı ilginç şekilde
Ünlü iki kişiyi de gördüm isim vermeyecem ama onlar nasıl ünlü olmuş ben daha güzelim ünlü olmayı daha çok hakediyorum😝😝

Mikan az kalmış doğuma sağlıklıca kucağına alırsın insallah
Yemek derdınden bende bıktım ya

Liz tek çocuk oldugu müddetçe o lafı hep duyacaksın canım🤷‍♀️

İnsallah biz de ilerde torun istiyoruz diye dava açmayız çocuklara
Biz tekle kaldık onlar hiç yapmayabılirler
Kimi gördün ya çok merak ettim 🙈

X