Bugün nasıl hissediyorsun?

NeuroCathy

❤.❤ Çoook şükür Allah'ım ❣
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
2.819
4.747
Kendini her zaman dinlemek iyi değildir diyorlar ama test etmek istiyorum kendimi daha iyi tanımak için... Yediklerimi yaşadıklarımı hissettiklerimi buraya yazacağım
negatif enerji aldığım durumları, pozitiflikleri...bunların kendimi daha iyi tanıyıp eksik yönlerimi kapatmama yardımcı olacağına inanıyorum.
Bana katılmak ister misiniz?:KK49:

Yeme Düzenim:
Bugün abuk subuk kahvaltı yaptım:) Tatlı (2-3 dilim) börek yedim(1) ve kahve içtim 2 bardak.
Ruh Halim:
Stresli ve anksiyeti baskın.
Epey stresli başladım güne yapmam gereken bir ton iş vardı, yapasım yoktu. Aldığım bir dersi bırakma kararı aldım, biraz rahatlatıcı oldu çünkü programım aşırı yoğundu. Diğer dersin ödevini de sallapati teslim edip sonra düzgünce teslim etmeyi planlıyorum. Çünkü cidden çalışma rutinine uyacak modum yok.
Pozitif Durumlar:
Yoğunlukta bir dersi bırakmak ilaç gibi geldi.(kafamda her zaman tereddütler var ama)
Ve annemin komşuya gitmesi iyi hissettirdi, onlar anneme iyi geliyor evde yoksa tek başına bunalım takılıyor üzülüyorum. Ağlamaları azaldı iyi geliyor bana bu da..
Bir de komşumun ingilizce çeviri sorması iyi hissettirdi, kendimi işe yarar hissettiriyor bu tür başkasının yapamayıp yardım istemesi durumları. Epeydir ne kadar işe yaramaz hissediyorsam artık...
Negatif Durumlar:
Yalnız ve kararsız hissediyorum. Nişanlımla ilgili soru işaretlerim ikilemlerim devam ediyor.... Akşam buluşacağız bakalım hislerimi sürekli teyit etmeye çalışıyorum yanındayken acaba doğru mu yapıyorum ki? Zamanımız azalıyor korkusu var hep üzerimde. Şubat tatiline kadar çözmemiz lazım bir şeyleri....

dün boş bir gün geçirdim tam anlamıyla boş:KK70: püf
neyse ama boş günlerin de bir anlamı vardır ...diğerini dolu yapma imkanı sağlar ayıktırır diyelim:)
bugün güne güzel başladım
benim bir uyuşturucum var "bilgisayar oyunu" dertlendikçe tasalandıkça birileri nasıl içkiye sarar sigaraya sarar ben oyuna sardım. dün bütün gün kendimi uyuşturdum maalesef....
bugün bir karar aldım uyuşturucumu bırakacağım... oyunu siliyorum:)
Bugüne o yüzden kararlarım başlığı ile başlıyorum.
Kararlarım:
-Bilgisayar oyununu bırakacağım (hemen şimdi siliyorum o oyunu)
-62 kg oldum, 55 kiloya kadar düşeceğim. En yakışan kilo oydu bana hep (evde spor olarak dans edeceğim, karbonhidrat yemeyeceğim; tatlı, şeker vs, beslenmem sebze ağırlıklı olacak? umarım doğrudur bu mantık hiç diyet bilmiyorum ya hiç)
-Odamı toparlayıp düzenli bir kız olacağım
-Ve bir yere makale, sunuş bir tane bu dönem mutlaka göndereceğim.
Pozitif Durumlar:
Bugün kararlar almış olmam.
Negatif Durumlar:
Nişanlımla sıkıntılarımızı çözmek için hala ne yapacağımı bilemiyorum.Keşke onu neyin düzelteceğini bilsem o konuda da kararlar alabilsem.

dün boş bir gün geçirdim tam anlamıyla boş:KK70: püf
neyse ama boş günlerin de bir anlamı vardır ...diğerini dolu yapma imkanı sağlar ayıktırır diyelim:)
bugün güne güzel başladım
benim bir uyuşturucum var "bilgisayar oyunu" dertlendikçe tasalandıkça birileri nasıl içkiye sarar sigaraya sarar ben oyuna sardım. dün bütün gün kendimi uyuşturdum maalesef....
bugün bir karar aldım uyuşturucumu bırakacağım... oyunu siliyorum:)
Bugüne o yüzden kararlarım başlığı ile başlıyorum.
Kararlarım:
-Bilgisayar oyununu bırakacağım (hemen şimdi siliyorum o oyunu)
-62 kg oldum, 55 kiloya kadar düşeceğim. En yakışan kilo oydu bana hep (evde spor olarak dans edeceğim, karbonhidrat yemeyeceğim; tatlı, şeker vs, beslenmem sebze ağırlıklı olacak? umarım doğrudur bu mantık hiç diyet bilmiyorum ya hiç)
-Odamı toparlayıp düzenli bir kız olacağım
-Ve bir yere makale, sunuş bir tane bu dönem mutlaka göndereceğim.
Pozitif Durumlar:
Bugün kararlar almış olmam.
Negatif Durumlar:
Nişanlımla sıkıntılarımızı çözmek için hala ne yapacağımı bilemiyorum.Keşke onu neyin düzelteceğini bilsem o konuda da kararlar alabilsem.
günaydin.:)
güne verimli başla
kendine defter al.
yazdiklarini uygula.
ne aklına geliyorsa yaz.
şuraya buraya gidecegim yapacagim felan..
kötü alışkanlıklari sil.
şu soruyu soracagim
nişanlınla ne gibi sorunlarini var?o_O

günaydin.:)
güne verimli başla
kendine defter al.
yazdiklarini uygula.
ne aklına geliyorsa yaz.
şuraya buraya gidecegim yapacagim felan..
kötü alışkanlıklari sil.
şu soruyu soracagim
nişanlınla ne gibi sorunlarini var?o_O
Düğünü erteledik biz. Nişanlım çok iyi birisi çok temiz kalpli ama benimle ilgilenmiyordu hiç. Benimle ilgilenmesi gerektiğini bile mesela düğünü erteleyince anladı. Çünkü o öyle davrandığı için hep kararsızlıklarım oldu. İlgisiz, sürekli negatif enerjili (sürekli bir şeylerden şikayet eden) ve kronik mutsuz bir insan. Ama dediğim gibi çok iyi çok dürüst ve eskiden ona gerçekten deli gibi aşıktım şimdi tükenmiş hissediyorum biraz sevgimi yeniden canlandırmak onun elinde. Psikologa başlayacak yakında söz verdi psikoterapi alacak ...

Düğünü erteledik biz. Nişanlım çok iyi birisi çok temiz kalpli ama benimle ilgilenmiyordu hiç. Benimle ilgilenmesi gerektiğini bile mesela düğünü erteleyince anladı. Çünkü o öyle davrandığı için hep kararsızlıklarım oldu. İlgisiz, sürekli negatif enerjili (sürekli bir şeylerden şikayet eden) ve kronik mutsuz bir insan. Ama dediğim gibi çok iyi çok dürüst ve eskiden ona gerçekten deli gibi aşıktım şimdi tükenmiş hissediyorum biraz sevgimi yeniden canlandırmak onun elinde. Psikologa başlayacak yakında söz verdi psikoterapi alacak ...
sen önce nişanlına mutlu edecek bişeyler yap.
olmadi mi uğraşmazsin.
ilgisizliği nedeni senden sıkılmış olamaz mı? o_O
umarım sorunu çözersin :)

sen önce nişanlına mutlu edecek bişeyler yap.
olmadi mi uğraşmazsin.
ilgisizliği nedeni senden sıkılmış olamaz mı? o_O
umarım sorunu çözersin :)
Eskiden beri ilgisizdi ki
Çocukluktan ve aileden gelen bir şey, aile birbirinden kopuk ilgisiz bir aile.O yüzden o da normal iletişimin o şekilde olduğunu zannediyordu hep. Ben ilgi istedikçe kızıyordu. Çift terapisine başladık ve ilgilenmesi gerektiğini ta ki o zaman anladı öyle diyeyim ailesi çok kopuk gerçekten.
Umarım çözerim, teşekkürler:) Bakalım mutlu edecek bir şeyler düşüneyim:)

Kronik mutsuz bi insanı mutlu edemezsin. Zamanla o sana değil sen ona benzemeye başlarsın.
Seni sürekli aşağı çeker, sonra burada boşanma kararsızlığını okuruz. İlişkinizi gözden geçirmelisin bence.

Kronik mutsuz bi insanı mutlu edemezsin. Zamanla o sana değil sen ona benzemeye başlarsın.
Seni sürekli aşağı çeker, sonra burada boşanma kararsızlığını okuruz. İlişkinizi gözden geçirmelisin bence.
işte o yüzden psikoterapi alacak. hep mutsuz nasıl yaşıyor anlayamıyorum
evet zaten o yüzden yanında duramıyorum artık uzun süre daralıyorum, benim enerjim yüksektir tam tersi çünkü. en mutsuz zamanlarda bile güler eğlenirim o bir kriter olmaz bana surat asmaya
o ise tam tersi otobüs gecikti diye bile surat asabilir mesela

X