Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Bundan sonra bebeğim için her yılbaşında Yen'i kumbara alıp bütün yıl biriktirip yıl sonunda hesabına atmayı düşünüyorum

Çünkü kumbaraya attığım yanıma kar kalıyor. Ne zaman cüzdanıma ya da kenara köşeye saklasam o para harcanıyor mutlaka

Slmlar bende başlamak istiyorum kumbaram yok benim şimdilik bir şişeye falan atayim bari...
Sabah besmeleyle başlayayım eminim 1 ayda bozukluklar çok güzel birikir..
Ara ara birikim yapıyorum aslinda ama sonra bi hastalansam yada çocuğum hastalansa gözüm para görmüyor birikimi anında bitiriyorum
Merhaba hanımlar
Bir kumbaracı olarak aranıza katılmak istedim bende.
Buraya yazınca sorumluluk hissediyor insan, daha bir motive oluyor.
Bende kumbaraya attığım paralarla çeyrek almaya çalışıyorum.
Hem evde hem de iş yerinde bir kutum var, öyle birikiyor bakalım.

Hoşgeldiniz :KK19:
Sık sık yazın ama daha çok motive oluyor insan. Atmasanız da yazın:KK51:

Ben de hergün yazamıyorum ama 5-10 birşeyler atmaya çalışıyorum. Bugün 22 tl attım. Yalnız bizim kumbara baya ağırlaştı kızlar. Yarıyı geçti sanki. Sürpriz olsun diye hesap da yapmıyorum bakalım ne kadar birikmiş :)

birikim en çok sağlık ile ilgili bir sorun olduğunda gerekli oluyor aslında,
maalesef bu durumu defalarca yaşadığımız için Rabbim kimseye yaşatmasın tabi ama en ufak bir sıkıntıda kenarında üç beş birşeyler olması insana güven veriyor.
Kesinlikle öyle malesef sağlık sorunları çok fazla olduğu icin herzaman tedbirli olmamız lazım Rabbim sağlık versin yeterki gerisini bir şekilde hallederiz

Bereketli olsun benimde 6 aylık bir kuzum var.Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin insallah

Amin inşallah çok sağol:KK19:

Ben de hergün yazamıyorum ama 5-10 birşeyler atmaya çalışıyorum. Bugün 22 tl attım. Yalnız bizim kumbara baya ağırlaştı kızlar. Yarıyı geçti sanki. Sürpriz olsun diye hesap da yapmıyorum bakalım ne kadar birikmiş :)

Bereketli olsun:nazar: bizim kumbara da ağırlaştı bayağı. Bozuk para atınca tık diye düşmüyor:KK45:
Herkese günaydın
Güzel haftasonları
Kumbaraya atılmak üzere 50 tl ayırdım.
Bakalım ne kadarı girecek kumbaraya bereketli olsun:nazar:
En Büyük KKGünaydın bende 10 TL attim

Bereketli olsun :halay:

Ben henüz bir şey atmadım bakalım akşam atabilirim belki

Kızlar bende bozukluk kumbarama baktım yarısı dolmuş ama 10krşlar bile var içinden fazla bişey çıkmayacak bence hedefim yılbaşına kadar 1000tl-1500 biriktirebilmek

25 kuruş daha attım
Gittikçe fiyatı düşürüyorum
Sene sonuna kadar asla açmam kumbarayı
İçinde 500 garanti var ama o zamanlar 100 atıyordum
Şimdi az az atıyorum genelde
Her ay ortalama 50-100 atsam
1.000 TL OLUYOR

X