Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Cok sessiz buralar ben yogunluktan fazla bakamıyorum 2 gundur .girdigimde de kimse bir sey yazmamis oluyor.Hadi bayanlar birikime devam bir birimizi teşvik etmeye devam.

Kızlaarrr merhabalarrr :KK54: uzun zamandır giremedim daha doğrusu girdim ve geri çıktım yazmaya fırsatım olmadı. Herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun. Kumbara ya atmaya devam ettim. Her ne kadar her gün atamasam da. Bakıyorum da bayağı ilerlemiş topiğimiz yeni gelen arkadaşlar olmuş hoşgelmişler. :KK5:Kaldığımız yerden devam bugün 15 TL attım kumbara ya. :KK9: D deniz us değiştiriyorum hedefinizi.

Günaydin
BEn bugun evden çıkmadan 3 TL attım
Kızlaarrr merhabalarrr :KK54: uzun zamandır giremedim daha doğrusu girdim ve geri çıktım yazmaya fırsatım olmadı. Herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun. Kumbara ya atmaya devam ettim. Her ne kadar her gün atamasam da. Bakıyorum da bayağı ilerlemiş topiğimiz yeni gelen arkadaşlar olmuş hoşgelmişler. :KK5:Kaldığımız yerden devam bugün 15 TL attım kumbara ya. :KK9: D deniz us değiştiriyorum hedefinizi.

Bereketli olsun:nazar:

Ben bir kumbara daha yapmayı düşünüyorum. Motosiklet alma hayalimiz var. Gelecek yaza kadar bir miktarını biriktiririm kumbarada
Valla istedikten sonra neden olmasin.Bence siz buyuk bir kısmını biriktirirsiniz hayırlısı ile ins.

X