Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Hastaliklara uzulmekten, buralari unuttum. 😔
Teyzecigim kismi felc gecirdi...Beslenme bozuklugu, duzensiz uyku, stres-kaygi-uzuntu, sigara hepsi vardi. Alt yapi saglamdi yani...😔😔
Kumbaraya 7 tl, cuzdan kumbaraya 200 tl girdi. Evdeki hesap carsiya uyarsa, kumbara toplam hasilati ayin ortasina kadar 1200 tl olur.
Teyzem fizik tedaviye giderse uzerine 300 de maastan ilave edip, taksi parasina destek olsun diye ona verecegim...Koronadan dolayi fizik tedavi icin hastaneye yatis olmuyormus...😖

Hastaliklara uzulmekten, buralari unuttum. 😔
Teyzecigim kismi felc gecirdi...Beslenme bozuklugu, duzensiz uyku, stres-kaygi-uzuntu, sigara hepsi vardi. Alt yapi saglamdi yani...😔😔
Kumbaraya 7 tl, cuzdan kumbaraya 200 tl girdi. Evdeki hesap carsiya uyarsa, kumbara toplam hasilati ayin ortasina kadar 1200 tl olur.
Teyzem fizik tedaviye giderse uzerine 300 de maastan ilave edip, taksi parasina destek olsun diye ona verecegim...Koronadan dolayi fizik tedavi icin hastaneye yatis olmuyormus...😖
Çok geçmiş olsun :KK43: Allah acil şifalar versin.

Kumbaradaki paraları saydım, tumledim
2000tl nakit oldu evde elimin altında dursun.
Yeni kumbara yapıyorum seneye kurban niyetine,
52 haftalık 23 de kalmıştı ordan devam ediyorum
Bir de
Ayın 1.haftasında hergün için 1 tl
2.haftasında hergün için 2tl
3, 4 ve 5.haftalar için de aynı şekilde devam edecek
Seneye bayramda epey birikir diye düşünüyorum ,
Rabbim kısmet ederse...

Biz de acilmayan teneke kumbara aldik seneye kurban bayrami niyetine. Bir kagida baslangic tarihini de yazip attim. Simdiye kadar 100 lira atilmistir bozukluk

X