Bugün Kızlık Zarı Aldırma Ameliyatı Oldum

Teşekkür ederim size, çok iyisiniz uygulayacağım

Hamilelik için engel değilde sadece ilişkide sorun yaşanıyor diye biliyorum..

Çok geçmiş olsun . Neden yara oluşmuş bir bilgi verdi mi ? Nasıl sormadan yakma işlemi yapıyor anlayamadım..

Konu sahibi geçmiş olsun inşallah her şey yolunda gider bundan sonra.

Konu sahibine ve tecrübelilere soruyorum konuyu dağıtmak gibi olmasın ama ilk ilişkimde yok denecek kadar azıcık pembe kan peçeteye bulaştı. Sonrasında ise hiçbir şey. 1 aylık evliyim hala ağrılı ilişki yaşıyoruz ve olumlu anlamda hiçbir duygu hissetmiyorum. Acaba benim zar da duruyor mudur çok merak ettim.

Öncelikle çok teşekkür ederim canım, bence zarın zedelenmiştir ama duruyordur sende bir jinekoloğa görün derim onlar çözüyor böyle sorunları hemencecik..

Hamilelik için engel değilde sadece ilişkide sorun yaşanıyor diye biliyorum..

Çok geçmiş olsun . Neden yara oluşmuş bir bilgi verdi mi ? Nasıl sormadan yakma işlemi yapıyor anlayamadım..
Doğru düzgün bi bilgi vermedi ve ben baygınken onay almadan yaramı yakması (üstelik adetimin de 4.günümdeydim) ve smear testi alması beni korkutmuyor değil açıkçası

Geçmiş olsun canım
Peki 4yıldır hiç doktora gitmedin muayene olmadın mı?? Nasıl görmediler bunca zamandır anlamadım

Sağol canım teşekkür ederim tabi ki biliyordum kızlık zarım esnekti Doğumda yırtılır demişlerdi ama bunun gebeliğe engel bir durum olabileceğini bilmiyordum

Canım ben de 6ay kadar vajinismus gibi problem yasadım simdi 1 bucuk yıllık evliyim iliskide canm yandığı oluyor ve hic kan gelmedi zarım muhtemelen duruyor bi pembelik dahi gormedim cunku ama ben zarın engel oldugunu dusunmuyorum cunku 5aylık hamileyim belki seninki farklıdır

Acaba vajina da septum olabilir mi onu almış olabilir gibime geldi çünkü rahim agzi yakma islemi de bu kadar kanamazkizlik zari alinmasi da... ayrica vajinal septum gebeliğe engel. Bana kızlık zarindan ziyade septum ameliyati olmussunuz gibi geldi ama doktorunuz tabiki size en dogru açıklamayi yapmıştır. Pet takibi yapin zateb regl nizin 4. Gunuymus onunda etkisi vardir ancak petde kırmızı acik renkli kan var mi onu takip edin. Regl kani koyu renklidir çünkü. Eger kan acik renkliyse mutlaka doktora gidin daamar ucu acik kalmis orasi kaniyor olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…