bugün kendinizi nasıl hissediyorsunuz???

HeartLess

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
12.735
40
52
canınız mı sıkkın yoksa çok mu mutlusunuz??mesela canınız bugün ne yapmak istiyor??hangi konuda olursa olsun dertleşmeye varmısınız??:enbuyukkk:

Sabah altıda kalktım eşimle kahvaltı yaptık o nu işe uğurladıktan sonra da saat sekize kadar evin işini toparladım buraya kadar gayet iyiii..Aman Allah ım saat sekizden bu yana ki şu an saat 9.40 tepemde silkilenmektan usanmayan bir komşum varHattaklava:bu gerek o na da neyse..Bir insan her Allah ın günü sürekli aynı şeyleri neden silkeler ki..Be kadın annem yaşındasın,kalp kırma taraftarı değilim birkaç sefer de nezaketle rica ettim ikaz ettim daha ne istiyorsun..Yaa işte böyle..Hayatın yükü yetmiyor bir de ne çeşitlerle uğraşıyoruz..

içi pörsümüş patateslerle dolu sağı solu yırtık bi çuval gibi hissediyorum tatlicadiarzu

çok mutsuz...hülya avşarı hiç sevmem ama tanımı durumuma uygun olacak...
anıra anıra ağlamak istiyorum...offffffffff....
Allahım birazcık huzur versin içime neolur...

bu gün kendimi hiç iyi hissetmiyorum. nedenimi? Aldığım maaş yetmiyor maddi sıkıntılarım var...

tatlışım saat daha erken belki ilerleyen saatlerde o patatesler ve yırtık çuval gider sihirli bir değnekle karşımıza bir prenses çıkabilir ...

bu gün kendimi hiç iyi hissetmiyorum. nedenimi? Aldığım maaş yetmiyor maddi sıkıntılarım var...

maddi sıkıntı hepimizde var güzelim yaa,ben zaten ayın 15 ini hiç sevmem hesap kitap sonuç kocaman sıfır...bende işin içinden çıkamıyorum ama iyikide sizler varsınız...

Akşam 19 aylık bebeğim parmağını gözüme soktuğundan beri çok kötüyüm.
Napıcam yaa. Hala akıyo gözüm ve batma var. Ahh oğlum ahhh.Ananı körde edecen en sonunda.

gözün aydın canım bugün seni kimse tutamaz artık allah mutluluğunu bozdurmasın...

Kendimi berbat hissediyorum....
Felaket migdem bulaniyor....karnimda davul gibi oldu.........
aslinda ise gelmeyecektim ama geldim iste...senağlama

Dün doktora gittim kesin o verdigi haptan böyle oldu....

bir ilaç mağduruda benim.. kullandığım ilaçlar sebebi ile sersem sersem dolaşıyorum..
acayip uykum var gözlerim kapanıyor.. yanlış bir şey yapmamak için işte çok fazla yapmıyorum..
Allahım hemne akşam olsada eve gidip uyusam...

ay bu dişim beni mahfetti.sabah birşeyim yoktu şimdi şişti.
mecburen antibiyotiğe başlıyacağım.
sanırım herkez hasta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…