Bugün Karnımdaki Mucizem Yarın Kollarımda

niye o kadar çok bekletiyor anlamadım ya sancıların başlarsa?
vardır bi bildiği allah sana da sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.

bilmiyorumkı bende anlamadım 38. haftan doldugu zaman sezeryanla alırız demıstı 1 hafta daha bekle dedı sımdı bıraz daha dursun karnında sıkıntısı yok dedi bızım doktor alana kadar sancıyla dogurcam heraldemirmirmirmir

canım Allah hayırlısı ile kurtulmayı nasip ettirsin...mis kokulu bebişini ne güzel yarın kucağına alıcan...bizler içinde dua et hayırlsıı ile kurtulalım...sonra buradan dertleşip konuşmaya devamedeceğiz..kucağımızda bebişlerimizle beraber...

canım rabbim yardımcın olsun sağlıklı sıhatli alırsın inşallah kucağına bebişini :Saruboceq: bu geceni bebişe ayır bol bol resim çek bol bol göbüşünü sev konuş onunlaa ayy ne güzel bi duygu yaa allah yardımcın olsun canım dualarımız seninleee

dualarimiz seninle bitanem..
saglikla gelsin melegin insallah
:1hug:

çok duygulandım..yaa ne güzel kavuşuyorsun..bizde heyecanla bekliyoruz
dualarımız seninle..ameliyata girmeden bizleride unutma ne olur..
sağ salim sağlıkla kavuşun..yarın birilerine mesaj çek haber ver bizi merakta bırakma...

hepinize çok teşekkür ederim canlarım Şeniz
iyi ki varsınız
sizi çok seviyorumŞeniz
yarın kendime gelince mesajla bildiririm durumu
merak etmeyin hepiniz aklımdasınız tek tek hepiniz adını sayarak dua edeceğim :Saruboceq:

canım sana hayırlı doğumlar darısı basımıza sağ salim güzel haberlerini bekliyoruz inş bizlerede dua et

canım allahım yardımcın olsun.inşallah sağlıklla evladını kucağına alıp öpüp koklarsın yarın.
hihoyyyt
inşallah darısı başımıza.

canım allah yardımcın olsun dualarımız seninle. sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah.

canım ya çok güzel anlatmışsın.allah yardımcın olsun sağlıklı ve sıhhatli büyütürsün inşallah bebeğini.görüşmek üzere :1hug:

canım sana hayırlı doğumlar diliyorum ,güzel haberlerini bekliyoruz ,inşallah sağlıkla alırsın bebişini kucağına

Canım benim herşey senin güzel gönlün ve dilekleringibi olsun işallah hayırı haberlerini bekliyoruz seninleyiz...

arkadaşlar bende yarın doğuma giriyorum.kuzeyciğimiz gelicek allahın izniyle 25 şubat sabahı.bende hepinizin duasını bekliyorum.saglıklı bir bebek olur inşallah.allah hepimize hayırlı doğumlar versin.

arkadaşlar bende yarın doğuma giriyorum.kuzeyciğimiz gelicek allahın izniyle 25 şubat sabahı.bende hepinizin duasını bekliyorum.saglıklı bir bebek olur inşallah.allah hepimize hayırlı doğumlar versin.

canım hayırlı olsun şimdiden dualarımız bütün doğum yapanlarla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…