Bugün Karnımdaki Mucizem Yarın Kollarımda

selence

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2008
2.333
4
Merhabalar yol arkadaşlarım
Birlikte 9 aylık uzun bir maratona girmiştik. Başta hiç geçmeyecek gibi gelmişti ama geçti bitti işte.
Birlikte çok şey paylaştık.
Kan tahlilinde çıktıydı çıkmadıydı keseyi gördüydüm görmediydim kalp atışlarını duyduk testlerdi ultrasondu kilosu boyu derkennn ben yolun sonuna geldim canlarım
Burada sizlerden şimdilik ayrılıyorum
Sizlerde bu yoldan teker teker ayrılacaksınız ve bu sefer bebeklerimizle başka yollarda buluşacağız.
Yani bu gönül dostluğumuz hiç bitmeyecek
Sizleri çok seviyorum
İyi ki vardınız yoksa bu yol hiç bitmezdi
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum destekleriniz, paylaşımlarınız ve karşılıksız verdiğiniz sevginiz için
Yarın sabah doğuma giriyorum ve dualarınızı bekliyorum:Saruboceq:
Ben de hepinize teker teker dua edeceğim:Saruboceq:
Hakkınızı helal edin bağlarımız hiç kopmasın hep birlikte olalım inşallah
Hepinizi kocaman öpüyorum kendinize iyi bakın doğumdan sonra görüşmek üzere…Şeniz

ah canım benım dualarım senınle ınsallah bebısını sagsaglım kucagına alırsın darısı basımıza:Saruboceq:

canimmmm dualarim ve iyi dileklerim seninle
allahim saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin insallah
allahim isteyen herkeze nasip etsin bu duyguyu
allahim yardimcin olsun canima.s.

Allah yardimcin olsun arkadasim dualarimiz seninle yarin cok ozel bir gun olacak senin icin meleginin kokusunu cekeceksin icine bu cok guzel bisey olmali. bebeginin saglikli hayirli bir evlat olmasini diliyorum. bizi merakta birakma. bol sans :))

iyi dilekleriniz ve dualarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlara.s.

Allah yardımcın olsun canım darısıdda basımıza.sezeryanmı olacaksın

Aynen dediğin gibi nasıl başlayan bu yolculuk hepimiz için sona yaklaştı...İnsan inanamıyor!!Ne zaman geçti bunca zaman?Ne zaman sona geldik!!!Bende sürekli bunu düşünüyorum. :1rolleyes: Benimde biraz beklenenden erken olacağı için son 1 haftam...Şimdide hepimiz birer birer inşallah kucaklayacağız minik meleklerimizi!!!Umarım çok güzel,çok sağlıklı bir doğum olur!!Ve harika bir meleği en güzel şekilde kucaklarsın canım!! :1hug: ! a.s.

evet zaman cok cabuk gecıyor bende 38haftama gırdım artık heran dogum ve dun gece ılk defa dogum heyecanını yasadım bı anda kasıklarıma ve belıme gıren bır sancıyla ırkıldım ve o an sadece bebeğimi düşündüm ve ılk defa ıcıme bır korku düştü bılıyorum artık cok azkaldı ve oanı bır an önce yasamak ıstıyorum bende. cunku mınık melegımı cokkkk özledım butun bebıslerın saglıkla gelmsını dılıyorum ınsallah sag saglım dogumu yapıcaz ve mınık yavrularımız elımıze alıcaz.ama nedense bı kac gundur tuhaf bır hüzün var ıcımde böyle içim sıkılıyor allah hayır etsın

Mükafatının harika olduğu zor yolculuğun sonuna geldiğin için tebrikler....Allah yar ve yardımcınız olsun bebeğinin ve senin.....

canim bu ne kiz veda eder gibi, hersey daha yeni basliyo:sm_cool: Allah yardimcin olsun guzelim, yarin inslh bebisin kollarinda, darisi basimiza inslh

Canımmm Allah yardımcın olsun...Senin adına çokk seviniyorum böyle bi güzelliği yaşayacaksın inşallah,miniğin yarn kollarında olacak...Dua et kendin ve bizler için... Seninleyiz...

dualarımız seninle allah yardımcın olsun..darısı bizlerinde başına...sağlıcakla al bebişini kucağına.....

fundacımm sağlıkla kavuşacaksın sen de miniğine ne çok gıpta ediyorum sizlere mis gibi kokularda uyuyacaksınız en ürkek uykularınızı artık!!!!

Allah sağ sağlim kucagına almayı nasip etsın ınsallah bebişini :1hug: bizim senınle takvımlerımız aynı ama sen benden once kavusacaksın bebişine bızımkısı 1 hafta daha dursun öle alalım dedı doktor amcası beklıoz bakalım kaydirigubbakcemile2 dularım sizinle a.s.

niye o kadar çok bekletiyor anlamadım ya sancıların başlarsa?
vardır bi bildiği allah sana da sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…